Aktualności | EURO 2016

Uznana firma zajmująca się statystykami, Opta Sports, wybrała najlepszą jedenastkę mistrzostw Europy 2016. Wśród wyróżnionych we francuskim turnieju znalazł się reprezentant Polski – Kamil Glik. Przypomnijmy, że świetny występ „Gliksona” na EURO 2016 zaowocował transferem za 11 milionów euro do AS Monaco.

Aktualności | EURO 2016

Reprezentacja Portugalii w finale mistrzostw Europy 2016 na Stade de France w Saint-Denis pokonała po dogrywce 1:0 gospodarzy turnieju – Francję. Jedynego gola w 109. minucie meczu strzelił Éder. Przypomnijmy, że to podopieczni Fernando Santosa w ćwierćfinale EURO 2016 wyeliminowali po serii rzutów karnych Polskę w Marsylii. Serdecznie gratulujemy Portugalii! Łączy nas piłka. FOT: East News.

Aktualności | EURO 2016

EURO 2016 przeszło do historii. W finałowym meczu na Stade de France Portugalia pokonała gospodarzy 1:0, a zwycięskiego gola w dogrywce strzelił Eder. Wcześniej ceremonię zamknięcia turnieju uświetnił ambasador muzyczny David Guetta wraz ze szwedzką piosenkarką Zarą Larsson. W występie wzięło również udział mnóstwo tancerzy, muzyków, a także została zaprezentowana widowiskowa kartoniada.

Aktualności | EURO 2016

Polsat Sport przygotował kapitalną kompilację meczów reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy 2016. We Francji biało-czerwoni osiągnęli bardzo dobry wynik, mimo że nadal pozostaje spory niedosyt po meczu z Portugalią. Ale to... dobrze. Każdy wie i czuje, że stać nas na więcej. Na razie jednak... oglądamy! Polska na EURO 2016.

Aktualności | EURO 2016

Ten tydzień we Francji przyniósł nam chyba najwięcej radości. Najpierw trudny mecz z niemającą nic do stracenia Ukrainą, wygrany po wspaniałym golu Kuby Błaszczykowskiego. Cztery dni później, w 1/8 finału, Szwajcaria – znów bramka Kuby, heroiczna walka w dogrywce i fenomenalnie wykonywane rzuty karne. Pamiętacie, jak to wyglądało od środka? Przypomnijmy sobie wszystkie filmy z kanału Łączy Nas Piłka z tamtych pasjonujących dni!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności