Aktualności | EURO 2016

Podczas EURO 2016 kamera Łączy Nas Piłka krok w krok podążała za reprezentantami Polski i tylko u nas mogliście zobaczyć kadrę Adama Nawałki od wewnątrz. Specjalnie dla was przygotowaliśmy dziesięć najczęściej wyświetlanych filmów na naszym kanale na YouTube. Przeoczyłeś któryś z nich? W takim razie warto to jak najszybciej nadrobić!

Aktualności | EURO 2016

Dziś przypominamy sobie ostatni tydzień Polaków we Francji – kilka dni skoncentrowanych, po pierwsze, na szybkiej regeneracji po heroicznym boju ze Szwajcarią, a po drugie, na fizycznych i mentalnych przygotowaniach do ćwierćfinału. W nim, jak na pewno pamiętacie, „biało-czerwonym”, by pokonać późniejszych triumfatorów EURO 2016, Portugalię, zabrakło dosłownie odrobiny szczęścia. Zobaczcie, jak ten ostatni okres w La Baule i Marsylii zapisał się na kadrach naszych filmów z kanału Łączy Nas Piłka.

Aktualności | EURO 2016

Portugalczyk Renato Sanches z Bayernu Monachium otrzymał nagrodę Młodego Zawodnika Turnieju. To wyróżnienie UEFA, o które podczas EURO 2016 walczyli wszyscy zawodnicy urodzeni po 1 stycznia 1994 roku. Reprezentacja Polski, obok Anglii, Chorwacji i Niemiec, była drużyną, w której znalazło się najwięcej piłkarzy kwalifikujących się do nagrody.

Aktualności | EURO 2016

EURO 2016 przeszło do historii. To był miesiąc ogromnych emocji, pięknych bramek, rywalizacji na najwyższym poziomie, słowem – wielkie piłkarskie święto. Czas na podsumowanie francuskiego turnieju w liczbach!

Aktualności | EURO 2016

Mistrzostwa Europy we Francji dobiegły końca. W finałowym starciu na Stade de France Portugalia pokonała po dogrywce gospodarzy 1:0, a rozstrzygającą bramkę zdobył 28-letni napastnik Eder. Czas zatem podsumować EURO 2016 w formie quizu. Przygotowaliśmy dla was kilka pytań, z którymi nie będziecie mieli problemów, jeśli bacznie śledziliście turniej. Powodzenia!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności