Aktualności | EURO 2016

Biało-czerwoni przegrali po rzutach karnych z Portugalią i zakończyli swój udział na EURO 2016. Mimo odpadnięcia z turnieju na kadrowiczów Adama Nawałki zewsząd spłynęły słowa pochwały i uznania za fantastyczną postawę na francuskim turnieju. „Jesteście wielcy. Polska jest z was dumna” – komentowano na portalach społecznościowych. Jeszcze raz dziękujemy wam za walkę i niezapomniane emocje! Poniżej dostępny jest skrót meczu z Portugalią i seria jedenastek.

Aktualności | EURO 2016

– Cały czas naszym celem i ambicją jest dawanie radości kibicom w Portugalii. Rzuty karne są loterią, ale też próbą odwagi i silnego charakteru. Polacy są w tym elemencie świetni, ale tym razem Rui Patricio zdołał ich zatrzymać. To też zasługa pewności siebie – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Portugalii, Fernando Santos.

Aktualności | EURO 2016

– Jest w nas ogromny niedosyt, bo byliśmy bardzo blisko półfinału. Wielka szkoda, ale trzeba patrzeć na pozytywne strony, bo było takich sporo. Ten turniej to dla nas początek dobrej drogi do kolejnych eliminacji. Idziemy we właściwym kierunku i w przyszłości możemy osiągać większe sukcesy, niż tylko ćwierćfinał – powiedział po spotkaniu z Portugalią Grzegorz Krychowiak.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności