Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet nabiera tempa na finiszu rundy zasadniczej sezonu. W ciągu dziesięciu dni rozegrane zostaną aż trzy kolejki spotkań. Już w tę środę i czwartek poznamy odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Nóż na gardle ma zwłaszcza Medyk Konin, który po porażce z mistrzem musi zagrać na niezdobytym terenie w Wałbrzychu.

Ekstraliga kobiet

Hit Ekstraligi trzymał w napięciu do ostatnich minut. Mimo prowadzenia Medyka Konin zwyciężył Górnik Łęczna 4:2. Mistrz Polski rozwiał resztki wątpliwości w kwestii losów kolejnego tytułu. – Gratuluję Górnikowi drugiego z rzędu mistrzostwa – powiedział po meczu trener Medyka Roman Jaszczak, choć do końca sezonu zostało jeszcze 7 kolejek.

Ekstraliga kobiet

Najciekawszym meczem 18. kolejki Ekstraligi Kobiet będzie starcie niepokonanego u siebie AZS PWSZ Wałbrzych z nieprzewidywalnym AZS UJ Kraków. Kibice w Koninie liczą na kolejne popisy strzeleckie Natalii Chudzik, a w Sosnowcu na kolejne gole Patricii Hmirovej. Mecz Górnika Łęczna z GKS Katowice został przełożony ze względu na turniej el. ME U17.

Ekstraliga kobiet

Mający ostatnio sporo kłopotów Górnik Łęczna zakończy maraton spotkań starciem z walczącym o utrzymanie Mitechem Żywiec. Wymagający rywale czekają na goniące go w tabeli zespoły Medyka Konin i AZS PWSZ Wałbrzych. Najciekawiej zapowiada się jednak starcie o to, kto ma zdolniejszą młodzież, GKS Katowice czy SMS Łódź.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności