Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet nabiera tempa. Piłkarki w ciągu jednego tygodnia rozegrają trzy ostatnie kolejki rundy jesiennej. Najciekawszym meczem weekendu będzie starcie o miejsce na podium Medyka Konin z AZS PWSZ Wałbrzych, ale kibice poznają też odpowiedzi na inne ciekawe pytania. Kto awansuje do czołowej szóstki, a kto wyląduje w strefie spadkowej?

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyka Konin 3:2 i zostały jedynym niezwyciężonym zespołem w Ekstralidze kobiet. Sporo nerwów stracili kibice Czarnych Sosnowiec, ale ostatecznie wicemistrzynie Polski wyszarpały zwycięstwo w Łodzi i awansowały na drugie miejsce w tabeli. Ślubny prezent swojemu trenerowi sprawiły piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych.

Ekstraliga kobiet

Górnik Łęczna jest o krok od powrotu na fotel lidera, po tym jak rozgromił na własnym stadionie Mitech Żywiec 8:0. Cztery gole strzeliła Ewelina Kamczyk, która nie zamierza nikomu oddawać korony królowej strzelczyń. Niespodziankę sprawił GKS Katowice zwyciężając na wyjeździe SMS Łódź 1:0. Blisko historycznego punktu były piłkarki Polonii Poznań.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności