Ekstraliga kobiet

Najwięcej transferów? U beniaminka. Najwięcej sparingów? W drużynie, która walczy o utrzymanie. Ale najbardziej wzmocnili się ci, którzy wciąż śnią o mistrzostwie, mimo że do lidera tracą osiem punktów. Jak już jednak pokazał poprzedni sezon, osiem punktów to żadna przewaga. Transfery, komentarze, gry kontrolne - prezentujemy Skarb Kibica przed startem rundy wiosennej rozgrywek kobiecej Ekstraligi!

Ekstraliga kobiet

Zrezygnowała z możliwości gry w jednym z włoskich klubów, który oferował jej bardzo korzystny kontakt, bo nie chciała zostawiać Górnika Łęczna w połowie sezonu. - Teraz każdy sobie pomyśli: „dostała taką ofertę, to trzeba było się spakować i wyjechać”. Pojawiło się jednak pytanie, co byłoby potem? - pyta kapitan mistrza Polski, Natasza Górnicka. W rozmowie z Łączy nas piłka opowiada także o roli asystentki szkoleniowca kobiecej kadry do lat 17.

Ekstraliga kobiet

To była pasjonująca jesień w Ekstralidze, szczególnie dla piłkarek Górnika Łęczna, którym podczas zimowego snu na pewno nie przyśni się żaden koszmar. Dobre nastroje panują też w Krakowie, bo tamtejszy AZS UJ po raz pierwszy w swojej historii po rundzie jesiennej plasuje się na ligowym podium. Kto natomiast nas rozczarował, a kto trafił do najlepszej jedenastki pierwszej części sezonu? Oto nasze podsumowanie jesieni!

Ekstraliga kobiet

To będzie ostatnia jesienna kolejka Ekstraligi kobiet, ale najbardziej emocjonująca. W hicie sezonu Medyk Konin podejmie obrońcę mistrzowskiego tytułu i lidera z Łęcznej. Dla drużyny Romana Jaszczaka to może być ostatnia szansa, by zachować nadzieje na mistrzostwo Polski. Transmisja meczu w sobotę od godz. 11:50 na kanale Łączy nas piłka!

Ekstraliga kobiet

Przedostatnia jesienna kolejka - zgodnie z zapowiedziami - przyniosła wiele emocji i zmian w tabeli Ekstraligi kobiet. Medyk Konin sensacyjnie przegrał z GKS Katowice 2:3 i po ponad dwóch miesiącach stracił fotel lidera tabeli. Prowadzenie w lidze objął Górnik Łęczna, choć wygrana nad AZS UJ Kraków przyszła mu z najwyższym trudem. W derbach Dolnego Śląska drogę z piekła do nieba przebyły piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych.

Ekstraliga kobiet

Przedostatnia kolejka rundy jesiennej Ekstraligi kobiet przyniesie dwa arcyciekawe starcia na szczycie tabeli: Górnika Łęczna z AZS UJ Kraków oraz GKS Katowice z Medykiem Konin. Emocji nie powinno także zabraknąć w derbach Dolnego Śląska. Transmisja meczu AZS PWSZ Wałbrzych z AZS Wrocław w sobotę od godz. 11:50 na kanale Łączy nas piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności