Ekstraliga kobiet

Górnik Łęczna ma zapewniony tytuł mistrza jesieni, kolejność na podium Ekstraligi kobiet też raczej do zimy się już nie zmieni. Ostatni akt tegorocznych zmagań ligowych pań powinien jednak przynieść wiele emocji, choćby w meczach AZS PWSZ Wałbrzych z GKS Katowice i AZS UJ Kraków z AZS PSW Biała Podlaska.

Ekstraliga kobiet

Po przerwie na mecze reprezentacji Polski czas na ostatnie akcenty tegorocznych zmagań w kobiecej Ekstralidze. Do rozegrania pozostały już tyko dwie kolejki. Górnik Łęczna nie straci fotela lidera, ale czekają go prestiżowe derby Lubelszczyzny. Do ciekawego starcia dojdzie też w Katowicach, gdzie ambitny beniaminek podejmie Medyka Konin. Czy „GieKSa” pomoże rywalowi zza miedzy - Czarnym Sosnowiec - odzyskać fotel wicelidera?

Ekstraliga kobiet

Już pierwsza z trzech kolejek rundy rewanżowej Ekstraligi kobiet, które odbędą się jeszcze w tym roku, przyniesie ciekawie zapowiadające się spotkanie Medyka Konin z SMS Łódź. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnął rzut karny. Ciekawe też, kto zachował najwięcej sił w tym roku i czy Ewelina Kamczyk będzie w stanie pobić kolejny rekord.

Ekstraliga kobiet

Starcie mistrza z wicemistrzem Polski zakończy rundę jesienną Ekstraligi kobiet. Mecz, na który kibice czekali od początku sezonu rozstrzygnie, która z drużyn będzie liderem, Górnik Łęczna, czy Czarni Sosnowiec. Kolejka ta nie kończy tegorocznych zmagań, bo jeszcze tej jesieni rozegrane zostaną trzy serie gier rundy rewanżowej

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności