Ekstraliga kobiet

Będący rewelacją sezonu Śląsk Wrocław jest kolejnym rywalem pędzących po mistrzostwo Polski Czarnych Sosnowiec. O miejsce za plecami lidera Ekstraligi kobiet zmierzą się TME UKS SMS Łódź i Medyk Konin. Starcie drugiej z trzecią drużyną w tabeli pokaże na żywo TVP Sport. Początek w sobotę o godz. 10:15. Oto najważniejsze pytania, jakie zadajemy sobie przed meczami 9. kolejki Ekstraligi.

Ekstraliga kobiet

Czarni Sosnowiec pokonali aż 6:1 AZS UJ Kraków w meczu 8. kolejki Ekstraligi Kobiet. Trzy bramki dla zespołu gospodarzy zdobyła niezawodna Lilana Kostowa, a po trafieniu dołożyły również Veronika Sluková, Olha Zubczyk i Martyna Wiankowska. Honorowego gola dla AZS UJ strzeliła Justyna Maziarz. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć jego retransmisję. Zapraszamy!

Ekstraliga kobiet

W Ekstralidze Kobiet już tylko jeden zespół może pochwalić się kompletem punktów. To Czarni Sosnowiec, liderki z siedmioma zwycięstwami w siedmiu kolejkach! W ósmej serii gier do Sosnowca wybierze się AZS UJ Kraków, a więc ekipa, która w tym sezonie potrafiła wygrywać już między innymi z Górnikiem Łęczna, a przed tygodniem wbiła aż sześć goli drużynie Rolnika! Na transmisję z tego spotkania zapraszają Hanna Urbaniak i Joanna Tokarska.

Ekstraliga kobiet

Kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa drużynę Czarnych Sosnowiec czeka kolejna wymagająca przeszkoda. Szyki spróbuje im poprzestawiać AZS UJ Kraków, którym dyryguje niechciana w Sosnowcu Katarzyna Daleszczyk. Na wykolejenie się lidera czekają SMS Łódź i Medyk Konin, którzy zmierzą się z beniaminkami - ten pierwszy zagra w Gdańsku, drugi u siebie z mającym trzeciego trenera w tym sezonie ROW-em Rybnik. Zapraszamy na dwie transmisje: w sobotę o godz. 11:00 AP Lotos Gdańsk - TME UKS SMS Łódź w TVP Sport oraz w niedzielę o godz. 12:15 Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków na kanale Łączy Nas Piłka TV oraz Facebooku Łączy Nas Piłka Kobieca.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności