Ekstraliga kobiet

Po tygodniowej przerwie reprezentacyjnej do gry wraca kobieca Ekstraliga. W Krakowie dojdzie do starcia na szczycie tabeli, gdzie zmierzą się dwaj liderzy - AZS UJ podejmie Medyka Konin. Transmisja tego arcyciekawego spotkania na kanale Łączy nas piłka w sobotę od godz. 11:50. Co jeszcze warto wiedzieć przed 5. kolejką?

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna czeka pierwszy poważny test w nowym sezonie. Starcie z ambitnym GKS Katowice pokaże, czy mistrz Polski jest faktycznie silniejszy niż był w poprzednich rozgrywkach. I czy jego nowa napastniczka zasługuje na przydomek „Zlatan”. Transmisja na kanale Łączy nas piłka w sobotę o godz. 12:00. Oto najważniejsze pytania przed 4. kolejką Ekstraligi kobiet.

Ekstraliga kobiet

Niestety, marzenia pozostały marzeniami. Piłkarki Górnika Łęczna w ostatnim meczu kwalifikacji do 1/16 finału Ligi Mistrzyń uległy, jak się okazało słusznie uznawanemu za faworyta grupy 9, Twente Enschede 0:2 i drugi raz z rzędu musiały pożegnać się z tymi elitarnymi rozgrywkami już na początkowym etapie. – Zabrakło nam zimnej krwi – skomentowała krótko wynik wtorkowej potyczki kapitan Górnika Natasza Górnicka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności