Ekstraliga kobiet

Piłkarki Czarnych Sosnowiec pokonały kolejnego pretendenta do tytułu i z kompletem zwycięstw prowadzą w wyścigu o mistrzostwo Polski. Po piętach wciąż depcze im jednak TME UKS SMS Łódź, który wciąż też jest bezbłędny. Podbój Ekstraligi kontynuuje Śląsk Wrocław. Przełamał się wreszcie mistrz Polski, a pierwszego hat-tricka w sezonie zanotowała Ewelina Kamczyk.

Ekstraliga kobiet

Czarne Sosnowiec po wygranej nad Górnikiem Łęczna chcą pokonać kolejnego rywala do tytułu - Medyka Konin i umocnić się na prowadzeniu w tabeli Ekstraligi kobiet. Transmisja szlagierowego starcia w sobotę o godz. 11:45 w TVP Sport. W niedzielę najciekawiej będzie we Wrocławiu, gdzie Śląsk podejmie GKS Katowice. Mecz będzie można obejrzeć od godz. 12:15 na kanale Łączy Nas Piłka TV oraz Facebooku Łączy Nas Piłka Kobieca. Oto pięć najciekawszych zagadnień przed meczami 5. kolejki.

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Śląska Wrocław znowu to zrobiły! Tym razem wyrwały punkt Górnikowi Łęczna, który na starcie sezonu Ekstraligi znajduje się w kompletnej niemocy. W fotelu lidera coraz wygodniej rozsiadają się Czarne Sosnowiec, chociaż po piętach depcze im SMS Łódź, a w pościg ruszył też Medyk Konin. Bez punktu pozostaje beniaminek z Rybnika, którego na domiar złego opuścił trener Łukasz Wojtala.

Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet nabiera tempa, a ścisk w tabeli robi się niewyobrażalny. Przed czwartą kolejką zadajemy sobie pytanie, jaka będzie reakcja mistrza Polski po dwóch porażkach i ostrych słowach w szatni, czy Nigeryjka Alice Ogebe poskromi rozpędzony SMS Łódź i kto zostanie jedynym zespołem bez zdobyczy punktowej w lidze.

Ekstraliga kobiet

Działo się w trzeciej rundzie spotkań Ekstraligi kobiet. Czarne Sosnowiec górą w hicie rundy jesiennej, w którym mierzyły się z obrończyniami tytułu – Górnikiem Łęczna. Losy meczu po raz kolejny odwróciły piłkarki Śląska Wrocław, pracując na miano najbardziej charakternej drużyny sezonu. Zobaczcie gole ze wszystkich sześciu spotkań na najwyższym szczeblu kobiecych rozgrywek w naszym kraju.

Ekstraliga kobiet

Czarne Sosnowiec lepsze od Górnika Łęczna w hicie rundy jesiennej. SMS Łódź gromi GKS Katowice 5:0. Nieobliczalny Śląsk Wrocław znów odwraca losy meczu. Na miano odkrycia sezonu pracuje Nigeryjka Alice Ogebe. Ekstraliga kobiet w tym sezonie nie zawodzi i trzyma w napięciu. Oto podsumowanie trzeciej kolejki spotkań.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności