Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet po przerwie na mecze reprezentacji wraca z przytupem. W Łodzi dojdzie do starcia dwóch niepokonanych do tej pory liderów. SMS spróbuje powstrzymać Czarne Sosnowiec. W Koninie pierwszy taki ligowy klasyk, którego stawką nie będzie walka o mistrzostwo Polski, a o to, by załapać się na podium tabeli. Transmisja starcia Medyk kontra Górnik Łęczna o godzinie 11:00 w TVP Sport. Co jeszcze ciekawego czeka nas w 7. kolejce?

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna wygrały po raz pierwszy przed własną publicznością w tym sezonie i ruszyły w pogoń za czołówką tabeli. Na czele klasyfikacji bez zmian. Z kompletem zwycięstw prowadzą Czarni Sosnowiec i TME UKS SMS Łódź, które zmierzą się ze sobą tuż po przerwie reprezentacyjnej. Czwarte zwycięstwo odniósł Śląsk Wrocław. Po trzech meczach bez wygranej trzy punkty zdobył w końcu AZS UJ Kraków, który był rewelacją poprzedniego sezonu.

Ekstraliga kobiet

Ostatnia kolejka Ekstraligi kobiet przed przerwą na mecze reprezentacji narodowych nie powinna przynieść wielu niespodzianek i zmian w tabeli, ale ciekawie zapowiadają się dwa starcia drużyn ze środka tabeli, które powinny dostarczyć wielu emocji. W Bydgoszczy zmierzą się rewelacje tego sezonu - Sportis KKP i Śląsk Wrocław, zaś w Łęcznej budzący się z kryzysu Górnik podejmie GKS Katowice. Transmisja tego drugiego meczu w sobotę o godz. 11:15 w TVP Sport.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności