Ekstraliga kobiet

Czarne Sosnowiec wygrały dziewiąty mecz z rzędu i kontynuują marsz po mistrzostwo Polski. Tym razem liderki Ekstraligi pokonały rewelacyjny w tym sezonie Śląsk Wrocław 3:0. TME UKS SMS Łódź po raz pierwszy w historii wygrał z Medykiem Konin, który może nie zdobyć medalu po raz pierwszy od 18 lat! Na podium tabeli awansował Górnik Łęczna. Sportis KKP Bydgoszcz wciąż nie strzelił gola na swoim stadionie.

Ekstraliga kobiet

Będący rewelacją sezonu Śląsk Wrocław jest kolejnym rywalem pędzących po mistrzostwo Polski Czarnych Sosnowiec. O miejsce za plecami lidera Ekstraligi kobiet zmierzą się TME UKS SMS Łódź i Medyk Konin. Starcie drugiej z trzecią drużyną w tabeli pokaże na żywo TVP Sport. Początek w sobotę o godz. 10:15. Oto najważniejsze pytania, jakie zadajemy sobie przed meczami 9. kolejki Ekstraligi.

Ekstraliga kobiet

Czarni Sosnowiec pokonali aż 6:1 AZS UJ Kraków w meczu 8. kolejki Ekstraligi Kobiet. Trzy bramki dla zespołu gospodarzy zdobyła niezawodna Lilana Kostowa, a po trafieniu dołożyły również Veronika Sluková, Olha Zubczyk i Martyna Wiankowska. Honorowego gola dla AZS UJ strzeliła Justyna Maziarz. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć jego retransmisję. Zapraszamy!

Ekstraliga kobiet

W Ekstralidze Kobiet już tylko jeden zespół może pochwalić się kompletem punktów. To Czarni Sosnowiec, liderki z siedmioma zwycięstwami w siedmiu kolejkach! W ósmej serii gier do Sosnowca wybierze się AZS UJ Kraków, a więc ekipa, która w tym sezonie potrafiła wygrywać już między innymi z Górnikiem Łęczna, a przed tygodniem wbiła aż sześć goli drużynie Rolnika! Na transmisję z tego spotkania zapraszają Hanna Urbaniak i Joanna Tokarska.

Ekstraliga kobiet

Kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa drużynę Czarnych Sosnowiec czeka kolejna wymagająca przeszkoda. Szyki spróbuje im poprzestawiać AZS UJ Kraków, którym dyryguje niechciana w Sosnowcu Katarzyna Daleszczyk. Na wykolejenie się lidera czekają SMS Łódź i Medyk Konin, którzy zmierzą się z beniaminkami - ten pierwszy zagra w Gdańsku, drugi u siebie z mającym trzeciego trenera w tym sezonie ROW-em Rybnik. Zapraszamy na dwie transmisje: w sobotę o godz. 11:00 AP Lotos Gdańsk - TME UKS SMS Łódź w TVP Sport oraz w niedzielę o godz. 12:15 Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków na kanale Łączy Nas Piłka TV oraz Facebooku Łączy Nas Piłka Kobieca.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności