Ekstraliga kobiet

Nie ma w Ekstralidze drugiej piłkarki o tak bogatej przeszłości jak Lilyana Kostova. Grała w piłkę w siedmiu państwach, porozumiewa się w sześciu językach, ale najlepiej czuje się… w Polsce. 32-letnia Bułgarka po opuszczeniu Medyka Konin i dwuipółletnim rozbracie z naszym krajem przed tym sezonem podpisała kontrakt z zespołem Czarnych Sosnowiec i prowadzi go do pierwszego od dwudziestu lat mistrzostwa.

Ekstraliga kobiet

W Ekstralidze kobiet emocji ciąg dalszy! Zapraszamy do obejrzenia goli z zaległych spotkań, które rozegrane zostały w ostatnich tygodniach. Najwięcej meczów do nadrobienia miały zawodniczki Śląska Wrocław, które mierzyły się m.in. z Medykiem Konin. Naprzeciwko siebie stanęły też piłkarki Górnika Łęczna i Olimpii Szczecin. Sami zobaczcie!

Ekstraliga kobiet

Jesień toczyła się pod dyktando Czarnych, ale lokomotywę z Sosnowca wciąż goni młoda Łódź. - Nie wieszałabym jeszcze złotych medali na szyi sosnowiczanek - przestrzega była reprezentantka Polski i ekspertka TVP Sport, Joanna Tokarska. W tej rundzie nie brakowało niespodzianek i spektakularnych rozstrzygnięć. Trudne chwile przeżywali Górnik Łęczna i Medyk Konin, za to mnóstwo nieoczekiwanej radości dali kibicom Śląsk Wrocław i Sportis KKP Bydgoszcz. Oto blaski i cienie rundy jesiennej Ekstraligi kobiet sezonu 2020/2021.

Ekstraliga kobiet

Trzy rzuty karne – w tym aż dwa niewykorzystane – i w efekcie podział punktów w hitowym starciu TME UKS SMS Łódź z Górnikiem Łęczna. Z remisu skorzystały Czarne Sosnowiec, które rozgromiły Sportis KKP Bydgoszcz aż 9:0 i bez względu na wynik zaległych spotkań zapewniły sobie tytuł mistrzyń rundy jesiennej. Hokejowy rezultat padł w Katowicach. Zapraszamy do obejrzenia bramek z 11. kolejki Ekstraligi kobiet.

Ekstraliga kobiet

Trzy rzuty karne - w tym aż dwa niewykorzystane - i w efekcie podział punktów w hitowym starciu TME UKS SMS Łódź z Górnikiem Łęczna. Z remisu skorzystały Czarne Sosnowiec, które rozgromiły Sportis KKP Bydgoszcz aż 9:0 i bez względu na wynik zaległych spotkań zapewniły sobie tytuł mistrzyń rundy jesiennej. Hokejowy rezultat padł w Katowicach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności