Ekstraliga kobiet

To bez dwóch zdań była jesień piłkarek Górnika Łęczna, które pewnie zmierzają po obronę tytułu mistrzyń Polski. Największą niespodziankę sprawiło odrodzenie Medyka Konin, a największym rozczarowaniem okazała się kiepska postawa Mitechu Żywiec. Oto naszym zdaniem pięć najważniejszych wydarzeń minionej jesieni w Ekstralidze kobiet.

Ekstraliga kobiet

Górnik Łęczna ma zapewniony tytuł mistrza jesieni, kolejność na podium Ekstraligi kobiet też raczej do zimy się już nie zmieni. Ostatni akt tegorocznych zmagań ligowych pań powinien jednak przynieść wiele emocji, choćby w meczach AZS PWSZ Wałbrzych z GKS Katowice i AZS UJ Kraków z AZS PSW Biała Podlaska.

Ekstraliga kobiet

Po przerwie na mecze reprezentacji Polski czas na ostatnie akcenty tegorocznych zmagań w kobiecej Ekstralidze. Do rozegrania pozostały już tyko dwie kolejki. Górnik Łęczna nie straci fotela lidera, ale czekają go prestiżowe derby Lubelszczyzny. Do ciekawego starcia dojdzie też w Katowicach, gdzie ambitny beniaminek podejmie Medyka Konin. Czy „GieKSa” pomoże rywalowi zza miedzy - Czarnym Sosnowiec - odzyskać fotel wicelidera?

Ekstraliga kobiet

Już pierwsza z trzech kolejek rundy rewanżowej Ekstraligi kobiet, które odbędą się jeszcze w tym roku, przyniesie ciekawie zapowiadające się spotkanie Medyka Konin z SMS Łódź. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnął rzut karny. Ciekawe też, kto zachował najwięcej sił w tym roku i czy Ewelina Kamczyk będzie w stanie pobić kolejny rekord.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności