Ekstraliga kobiet

Powoli krystalizuje się układ sił w kobiecej Ekstralidze. W tabeli prowadzą niepokonane Medyk Konin przed Górnikiem Łęczna, a po piętach depczą im Czarne Sosnowiec i GKS Katowice. W miniony weekend dużym wyczynem popisała się Klaudia Miłek, która strzeliła pięć goli w jednym meczu. Premierowe trafienie po powrocie do elity zanotował beniaminek z Bydgoszczy.

Ekstraliga kobiet

Zwycięstwem piłkarki Górnika Łęczna zakończyły intensywny tydzień. W środę po wygranej nad Czarnymi Sosnowiec 2:1 w zaległym meczu mistrzynie Polski wróciły na podium tabeli Ekstraligi, a w sobotę pokonały AZS PWSZ Wałbrzych 3:0. Spotkanie to było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka i zachęcamy do obejrzenia tego starcia.

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna zakończą intensywny tydzień szlagierowym meczem z AZS PWSZ Wałbrzych. W środę po wygranej nad Czarnymi Sosnowiec 2:1 w zaległym meczu mistrzynie Polski wróciły na podium tabeli Ekstraligi. Jeśli wygrają, mają szanse dogonić w tabeli Medyka Konin, który pozycji lidera będzie bronił w starciu na niewygodnym terenie w Szczecinie.

Ekstraliga kobiet

Po tygodniowej przerwie reprezentacyjnej do gry wraca kobieca Ekstraliga. W Krakowie dojdzie do starcia na szczycie tabeli, gdzie zmierzą się dwaj liderzy - AZS UJ podejmie Medyka Konin. Transmisja tego arcyciekawego spotkania na kanale Łączy nas piłka w sobotę od godz. 11:50. Co jeszcze warto wiedzieć przed 5. kolejką?

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna czeka pierwszy poważny test w nowym sezonie. Starcie z ambitnym GKS Katowice pokaże, czy mistrz Polski jest faktycznie silniejszy niż był w poprzednich rozgrywkach. I czy jego nowa napastniczka zasługuje na przydomek „Zlatan”. Transmisja na kanale Łączy nas piłka w sobotę o godz. 12:00. Oto najważniejsze pytania przed 4. kolejką Ekstraligi kobiet.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności