Ekstraliga kobiet

Trzy rzuty karne - w tym aż dwa niewykorzystane - i w efekcie podział punktów w hitowym starciu TME UKS SMS Łódź z Górnikiem Łęczna. Z remisu skorzystały Czarne Sosnowiec, które rozgromiły Sportis KKP Bydgoszcz aż 9:0 i bez względu na wynik zaległych spotkań zapewniły sobie tytuł mistrzyń rundy jesiennej. Hokejowy rezultat padł w Katowicach.

Ekstraliga kobiet

Za nami 10. kolejka Ekstraligi kobiet. Niestety, rozegrano tylko dwa z sześciu zaplanowanych spotkań. TME UKS SMS Łódź zrównał się punktami z prowadzącymi w tabeli Czarnymi Sosnowiec. Piłkarki Medyka Konin pewnie pokonały AZS UJ Kraków 2:0 i odzyskały miejsce na podium Ekstraligi kobiet. Rozegrane zostało także zaległe spotkanie Śląska Wrocław z Olimpią Szczecin. Tu, górą okazały się wrocławianki (4:3). Oglądamy!

Ekstraliga kobiet

Przed nami jesienne ostatki w Ekstralidze kobiet. Z powodu pandemii koronawirusa rozegrane zostaną tylko cztery z sześciu zaplanowanych spotkań 11. kolejki. Żeby umożliwić drużynom rozegranie zaległych meczów będzie to ostatnia kolejka w tym roku. Najciekawiej zapowiada się starcie TME UKS SMS Łódź z Górnikiem Łęczna, czyli rewelacji sezonu z obrońcą mistrzowskiego tytułu. Mecz pokaże na żywo TVP Sport w sobotę o godzinie 10:30. Co jeszcze ciekawego czeka nas w ostatniej jesiennej kolejce Ekstraligi kobiet?

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały chorwacki ŽNK Split 4:1 w pierwszej rundzie kwalifikacji kobiecej Ligi Mistrzów. Od awansu do wymarzonej Champions League dzieli je już tylko jedno spotkanie. W piątek poznają rywala w drugiej i decydującej rundzie eliminacji. – Nie mam wymarzonego przeciwnika. Dla nas każdy mecz w Lidze Mistrzyń to niecodziennie wydarzenie – mówi trener Górnika, Piotr Mazurkiewicz.

Ekstraliga kobiet

Po trzytygodniowej przerwie do gry powraca Ekstraliga kobiet. Choć pandemia koronawirusa nie oszczędziła też piłkarek i nie wszystkie mecze się odbędą, to nie powinno zabraknąć emocji. Oczy kibiców zwrócone będą przede wszystkim na starcie Czarnych Sosnowiec z GKS Katowice. Równie ciekawie zapowiada się spotkanie Medyka Konin z AZS UJ Kraków. Transmisja w sobotę o godzinie 11:00 w TVP Sport. Oto najciekawsze pytania przed 10. kolejką.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności