Ekstraliga kobiet

Starcie mistrza z wicemistrzem Polski zakończy rundę jesienną Ekstraligi kobiet. Mecz, na który kibice czekali od początku sezonu rozstrzygnie, która z drużyn będzie liderem, Górnik Łęczna, czy Czarni Sosnowiec. Kolejka ta nie kończy tegorocznych zmagań, bo jeszcze tej jesieni rozegrane zostaną trzy serie gier rundy rewanżowej

Ekstraliga kobiet

Walka o mistrzostwo Polski kobiet nabiera rumieńców. Broniący tytułu Górnik Łęczna w ciągu czterech dni zmierzy się z dwoma z trzech najgroźniejszych rywali. W środę podejmie najbardziej nieobliczalny zespół ligi - AZS PWSZ Wałbrzych. Jeśli straci punkty, to w weekend czeka go niezwykle nerwowa podróż na mecz z depczącymi mu po piętach Czarnymi Sosnowiec. Bardzo ciekawie zapowiadają się starcia sąsiadów z tabeli tj. SMS Łódź z AZS UJ Kraków, GKS Katowice z AZS PSW Biała Podlaska i Olimpii Szczecin z Mitechem Żywiec.

Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet nabiera tempa. Piłkarki w ciągu jednego tygodnia rozegrają trzy ostatnie kolejki rundy jesiennej. Najciekawszym meczem weekendu będzie starcie o miejsce na podium Medyka Konin z AZS PWSZ Wałbrzych, ale kibice poznają też odpowiedzi na inne ciekawe pytania. Kto awansuje do czołowej szóstki, a kto wyląduje w strefie spadkowej?

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyka Konin 3:2 i zostały jedynym niezwyciężonym zespołem w Ekstralidze kobiet. Sporo nerwów stracili kibice Czarnych Sosnowiec, ale ostatecznie wicemistrzynie Polski wyszarpały zwycięstwo w Łodzi i awansowały na drugie miejsce w tabeli. Ślubny prezent swojemu trenerowi sprawiły piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży