Ekstraliga kobiet

W pierwszej wiosennej kolejce najwyżej wygrał Górnik Łęczna, a skromne, jednobramkowe zwycięstwa zaliczyli Medyk Konin i UJ Kraków. Bohaterką kolejki była Priscilla Hagan, która zapewniła zwycięstwo drużynie LOTOSU Gdańsk. Czarne Sosnowiec powiększyły przewagę nad goniącym ich w walce o mistrzowski tytuł TME UKS SMS Łódź do sześciu punktów. Powiększyła się też grupa pościgowa, bo pomiędzy drugim, a piątym miejscem w tabeli są tylko cztery „oczka” różnicy. Zapraszamy do obejrzenia bramek z 12. kolejki Ekstraligi kobiet.

Ekstraliga kobiet

Już w pierwszej wiosennej kolejce Czarne Sosnowiec powiększyły przewagę nad goniącym ich w walce o mistrzowski tytuł TME UKS SMS Łódź do sześciu punktów. Powiększyła się też grupa pościgowa, bo pomiędzy drugim a piątym miejscem w tabeli są tylko cztery „oczka” różnicy. To zwiastuje wiosną wielkie emocje w walce o medale mistrzostw Polski.

Ekstraliga kobiet

Po 118 dniach przerwy do gry wreszcie wraca kobieca Ekstraliga. Choć za oknami aura jeszcze zimowa, to wiosenne rozgrywki zapowiadają się niezwykle ciekawie. Czy ktokolwiek zdoła dogonić i wyprzedzić Czarnych Sosnowiec w walce o złoty medal? Czy Górnik Łęczna wciąż ma mistrzowskie aspiracje? Na te i wiele innych pytań poznamy odpowiedź w najbliższych miesiącach.

Ekstraliga kobiet

Już w najbliższy weekend na boiska po przerwie zimowej wracają piłkarki Ekstraligi! Co się działo w klubach między rundami? Kto najbardziej szalał na rynku transferowym? Kto najlepiej radził sobie w meczach sparingowych? Przygotowaliśmy dla Was kompendium wiedzy o najwyższej klasie rozgrywkowej kobiet w kraju przed startem rundy wiosennej! Miłej lektury!

Ekstraliga kobiet

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować o zawarciu umowy sponsorskiej z producentem piłki Zina Sierra Pro 2.0. Na mocy porozumienia, począwszy od rundy wiosennej bieżącego sezonu, aż do zakończenia sezonu 2023/24 piłkarki Ekstraligi będą zobligowane do rozgrywania oficjalnych meczów dedykowaną piłką.

Ekstraliga kobiet

Klub Inny Niż Wszystkie - takim hasłem w mediach społecznościowych promuje się Akademia Piłkarska Lotos Gdańsk. Ekipa dowodzona przez Tomasza Borkowskiego na pewno różni się od większości beniaminków, bo już wiosną pokazała, że nie interesuje jej murowanie własnego pola karnego, a otwarta i przyjemna dla oka gra. W czym tkwią sekrety gdańskiego zespołu i jakie przed nim cele? Postanowiliśmy to sprawdzić.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności