Ekstraliga kobiet

– Po tylu latach odgrywania wiodącej roli odesłanie na ławkę jest bardzo trudne. Potrzebowałam czasu, żeby sobie to poukładać w głowie, bo wiadomo, że się z tym do końca nigdy nie pogodzę. To jest wbrew naturze sportowca – mówi kapitan i druga trener Medyka Konin, Anna Gawrońska. W rozmowie z Łączy nas piłka opowiada o długowieczności, metamorfozie Medyka Konin oraz dlaczego nie żałuje, że nigdy nie wyjechała zagranicę.

Ekstraliga kobiet

Nie szalały kluby Ekstraligi na rynku transferowym w przerwie zimowej, chociaż blisko dokonania poważnego wzmocnienia był Górnik Łęczna. Mistrzynie Polski są kandydatem do obrony tytułu, ale po piętach będą im deptać mające za sobą obiecujące wyniki w meczach kontrolnych Medyk Konin oraz Czarni Sosnowiec. Równie ciekawie powinno być w walce o pierwszą szóstkę, ale i o utrzymanie. Sparingi, transfery, komentarze trenerów – sprawdziliśmy, co słychać w ekstraligowych drużynach na moment przed inauguracją wiosny!

Ekstraliga kobiet

To bez dwóch zdań była jesień piłkarek Górnika Łęczna, które pewnie zmierzają po obronę tytułu mistrzyń Polski. Największą niespodziankę sprawiło odrodzenie Medyka Konin, a największym rozczarowaniem okazała się kiepska postawa Mitechu Żywiec. Oto naszym zdaniem pięć najważniejszych wydarzeń minionej jesieni w Ekstralidze kobiet.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności