Ekstraliga kobiet

Po przerwie na mecze reprezentacji Polski czas na ostatnie akcenty tegorocznych zmagań w kobiecej Ekstralidze. Do rozegrania pozostały już tyko dwie kolejki. Górnik Łęczna nie straci fotela lidera, ale czekają go prestiżowe derby Lubelszczyzny. Do ciekawego starcia dojdzie też w Katowicach, gdzie ambitny beniaminek podejmie Medyka Konin. Czy „GieKSa” pomoże rywalowi zza miedzy - Czarnym Sosnowiec - odzyskać fotel wicelidera?

Ekstraliga kobiet

Już pierwsza z trzech kolejek rundy rewanżowej Ekstraligi kobiet, które odbędą się jeszcze w tym roku, przyniesie ciekawie zapowiadające się spotkanie Medyka Konin z SMS Łódź. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozstrzygnął rzut karny. Ciekawe też, kto zachował najwięcej sił w tym roku i czy Ewelina Kamczyk będzie w stanie pobić kolejny rekord.

Ekstraliga kobiet

Starcie mistrza z wicemistrzem Polski zakończy rundę jesienną Ekstraligi kobiet. Mecz, na który kibice czekali od początku sezonu rozstrzygnie, która z drużyn będzie liderem, Górnik Łęczna, czy Czarni Sosnowiec. Kolejka ta nie kończy tegorocznych zmagań, bo jeszcze tej jesieni rozegrane zostaną trzy serie gier rundy rewanżowej

Ekstraliga kobiet

Walka o mistrzostwo Polski kobiet nabiera rumieńców. Broniący tytułu Górnik Łęczna w ciągu czterech dni zmierzy się z dwoma z trzech najgroźniejszych rywali. W środę podejmie najbardziej nieobliczalny zespół ligi - AZS PWSZ Wałbrzych. Jeśli straci punkty, to w weekend czeka go niezwykle nerwowa podróż na mecz z depczącymi mu po piętach Czarnymi Sosnowiec. Bardzo ciekawie zapowiadają się starcia sąsiadów z tabeli tj. SMS Łódź z AZS UJ Kraków, GKS Katowice z AZS PSW Biała Podlaska i Olimpii Szczecin z Mitechem Żywiec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności