Ekstraliga kobiet

Już przed sezonem 2017/18 Ekstraligi, po ruchach transferowych w kilku drużynach, było wiadomo, że liga będzie bardzo ciekawa. Pierwsza kolejka potwierdziła te przypuszczenia. Mający mistrzowskie aspiracje Górnik Łęczna stracił punkty w Łodzi. Siłę pokazały AZS PWSZ Wałbrzych i Czarni Sosnowiec. Z kolei mistrz Polski, Medyk Konin, pomimo kilku kluczowych odejść z zespołu, zaczął sezon od wysokiego zwycięstwa.

Ekstraliga kobiet

Od wielu lat związany jest z futbolem w Łodzi. Marek Chojnacki jest prawdziwą legendą ŁKS, w barwach którego rozegrał w ekstraklasie 452 mecze, pełnił też funkcję trenera zespołu z Al. Unii Lubelskiej. Dziś jest szkoleniowcem UKS SMS Łódź, czyli rewelacji poprzednich rozgrywek Ekstraligi kobiet. – Bardzo szybko znalazłem z dziewczynami wspólny język – mówi w długiej rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Ekstraliga kobiet

Już w sobotę rusza nowy sezon kobiecej Ekstraligi! Nowe rozgrywki zapowiadają się nad wyraz ciekawie. W opinii wielu w tym sezonie może zakończyć się ligowa dominacja Medyka Konin. Latem zbroili się najwięksi rywale Medyczek w walce o tytuł – Górnik Łęczna i Czarni Sosnowiec. W kolejce po medale stoją także drużyny z Wałbrzycha i Łodzi. Z okazji nowego sezonu przygotowaliśmy dla Was Skarb Kibica Ekstraligi. Transfery, letnie sparingi i komentarze trenerów, czyli wszystkie informacje w jednym miejscu!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży