Ekstraliga kobiet

Piłkarki Górnika Łęczna wygrały po raz pierwszy przed własną publicznością w tym sezonie i ruszyły w pogoń za czołówką tabeli. Na czele klasyfikacji bez zmian. Z kompletem zwycięstw prowadzą Czarni Sosnowiec i TME UKS SMS Łódź, które zmierzą się ze sobą tuż po przerwie reprezentacyjnej. Czwarte zwycięstwo odniósł Śląsk Wrocław. Po trzech meczach bez wygranej trzy punkty zdobył w końcu AZS UJ Kraków, który był rewelacją poprzedniego sezonu.

Ekstraliga kobiet

Ostatnia kolejka Ekstraligi kobiet przed przerwą na mecze reprezentacji narodowych nie powinna przynieść wielu niespodzianek i zmian w tabeli, ale ciekawie zapowiadają się dwa starcia drużyn ze środka tabeli, które powinny dostarczyć wielu emocji. W Bydgoszczy zmierzą się rewelacje tego sezonu - Sportis KKP i Śląsk Wrocław, zaś w Łęcznej budzący się z kryzysu Górnik podejmie GKS Katowice. Transmisja tego drugiego meczu w sobotę o godz. 11:15 w TVP Sport.

Ekstraliga kobiet

Piłkarki Czarnych Sosnowiec pokonały kolejnego pretendenta do tytułu i z kompletem zwycięstw prowadzą w wyścigu o mistrzostwo Polski. Po piętach wciąż depcze im jednak TME UKS SMS Łódź, który wciąż też jest bezbłędny. Podbój Ekstraligi kontynuuje Śląsk Wrocław. Przełamał się wreszcie mistrz Polski, a pierwszego hat-tricka w sezonie zanotowała Ewelina Kamczyk.

Ekstraliga kobiet

Czarne Sosnowiec po wygranej nad Górnikiem Łęczna chcą pokonać kolejnego rywala do tytułu - Medyka Konin i umocnić się na prowadzeniu w tabeli Ekstraligi kobiet. Transmisja szlagierowego starcia w sobotę o godz. 11:45 w TVP Sport. W niedzielę najciekawiej będzie we Wrocławiu, gdzie Śląsk podejmie GKS Katowice. Mecz będzie można obejrzeć od godz. 12:15 na kanale Łączy Nas Piłka TV oraz Facebooku Łączy Nas Piłka Kobieca. Oto pięć najciekawszych zagadnień przed meczami 5. kolejki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności