Ekstraklasa futsal

Jeszcze kilka lat temu o wyjeździe polskiego futsalisty do zagranicznej ligi można było jedynie nieśmiało pomarzyć. Teraz staje się to coraz bardziej realne. Kluby z najlepszych lig świata otwierają się na nowe kierunki, z coraz większą uwagą śledzą również jak gra reprezentacja Polski oraz nasze czołowe kluby. Efekty już są widoczne.

Ekstraklasa futsal

Choć to zadanie trudne wybieramy najlepszą piątke w historii Futsal Ekstraklasy! O zdanie zapytaliśmy 13 wcale nie gniewnych ludzi futsalu: legendy, zawodników, trenerów i dziennikarzy. Przedstawimy nazwiska, które najczęściej wybierane przez naszych ekspertów. Złotą Piątkę po uwzględnieniu głosów kibiców podamy w kolejnym odcinku. Prosiliśmy o wytypowanie bramkarza i 4 zawodników z pola bez podziału na pozycje. W programie pokażemy także jak wyglądać będą zawodnicy futsalu, kiedy skończy się pandemia i wrócimy do rozgrywek. Zaprosimy także na kolejne odsłony cyklu ABC trenera.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności