Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie na ligowe parkiety wracają zespoły Futsal Ekstraklasy. Dla kilku z nich szósta seria będzie nowym doświadczeniem – zobaczymy jak w nowych rolach, w odniesieniu do ligowej tabeli, odnajdą się drużyny Rekordu Bielsko-Biała, Cleareksu Chorzów czy też Gatty Active Zduńska Wola. Najciekawiej zapowiada się mecz mistrza Polski.

Ekstraklasa futsal

Gościem programu Łączy Nas Futsal był Marcin Synoradzki znany z nieszablonowych wypowiedzi i ciekawego spojrzenia na futsal założyciel klubu Red Devils Chojnice. Czego potrzebuje polski futsal, by się rozwijać, jak rysuje się przyszłość „Czerwonych Diabłów” z Chojnic oraz jakie wskazówki przed programem otrzymał od...żony? Odpowiedzi na te pytania w naszym magazynie.

Ekstraklasa futsal

Niezwykle ciekawie przedstawia się sytuacja w ekstraklasie futsalu po piątej kolejce. Mistrz Polski, Rekord Bielsko-Biała, jest obecnie trzeci w tabeli, ma tyle samo punktów co piąty beniaminek z Jelcza-Laskowic. Wicemistrz Polski ze Zduńskiej Woli plasuje się natomiast tuż nad strefą spadkową. Nowym liderem został Clearex Chorzów, który wygrał w Szczecinie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności