Ekstraklasa futsal

Parafraza tytułu przeboju Mieczysława Fogga idealnie obrazuje wydarzenia 20. kolejki w Futsal Ekstraklasie. Tylko w jednym spotkaniu w ostatniej minucie nie padła bowiem bramka. W Zduńskiej Woli gola na wagę trzech punktów Rekordziści strzelili... w przedostatniej minucie. Bielszczanie śmiałym krokiem zmierzają po tytuł bez żadnych strat.

Ekstraklasa futsal

Osiemnasta seria spotkań w Futsal Ekstraklasie upłynęła pod znakiem efektownych wygranych faworytów. Najniższe zwycięstwa odniosły... dwie najlepsze drużyny rozgrywek, Rekord i Gatta. To była również kolejka udana dla drużyn wyjazdowych. Z serii wygranych na obcym terenie „wyłamał” się jedynie Clearex, który drużynę z Wieliczki pokonał we własnej hali.

Ekstraklasa futsal

Wyjazdowe zwycięstwa potentatów oraz dramatyczne spotkania w Pniewach, Zduńskiej Woli i Białymstoku – tak wyglądała 17. kolejka Futsal Ekstraklasy. W tabeli bez większych zmian. Na trzech pierwszych miejscach status quo, trwa zacięta walka o pozycję tuż za czołowym trio, jak i o szóste miejsce. Na dole konkurenci uciekają „czerwonej latarni” z Wieliczki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności