Ekstraklasa futsal

Mało kto z taką niecierpliwością może wyczekiwać kolejnych meczów w Statscore Futsal Ekstraklasie, jak Radosław Marcinkowski z AZS UW Wilanów. Apetyt rozbudziły dwa debiutanckie występy – w pierwszym już po niespełna minucie gry wpisał się na listę strzelców, tydzień później również zdobył bramkę. – Zamienię chętnie jednak te trafienia na większą zdobycz punktową zespołu – uśmiecha się skromnie.

Ekstraklasa futsal

Zgodnie z przewidywaniami rozpoczął się sezon Statscore Futsal Ekstraklasy. Faworyci w pierwszych dwóch kolejkach wygrali zgodnie wszystkie swoje mecze – jedynym zaskoczeniem może być bardzo dobra postawa ekipy z Torunia, która również ma komplet „oczek”. W kontekście zbliżających się eliminacji mistrzostw Europy cieszyć musi fakt, że w niemal każdym spotkaniu do siatki trafiali kadrowicze.

Ekstraklasa futsal

Z wielkimi nadziejami wyczekiwali inauguracji ligowego sezonu Statscore Futsal Ekstraklasy kibice w Gliwicach. Piast sezon rozpoczął od derbowej wygranej z AZS UŚ Katowice 3:1. – Ten mecz obnażył jednak nasze bolączki, brakowało nam skuteczności. Czeka nas jeszcze wiele pracy – komentował po zwycięstwie Rafał Franz, człowiek który ma sprawić, że futsal w Gliwicach wróci na zwycięską ścieżkę.

Ekstraklasa futsal

Od pierwszej kolejki rozpoczął się wyścig o fotel lidera. Aktualnie na wszystkich rywali z góry spogląda mistrz Polski, Rekord. Drużyny wymieniane jako główni konkurenci bielszczan w walce o tytuł, potwierdziły jednak, że może być to emocjonujący sezon. Z dobrej strony pokazali się także obcokrajowcy grający w Statscore Futsal Ekstraklasie.

Ekstraklasa futsal

Chyba już dawno z takimi nadziejami kibice futsalu nie wyczekiwali startu nowego sezonu w Statscore Futsal Ekstraklasie. Rozgrywki czeka bowiem wiele zmian. Nowa nazwa ligi spowodowana pozyskaniem sponsora tytularnego, mecze w ogólnopolskiej telewizj oraz na Łączy Nas Piłka, a do tego, po raz pierwszy od kilku lat, Rekord Bielsko-Biała doczekał się godnych konkurentów w walce o tytuł mistrzowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności