Ekstraklasa futsal

To może być najradośniejszy tydzień w historii Rekordu Bielsko-Biała. Drużyna futsalowa w niedzielę w Opolu zdobyła Puchar Polski, a teraz ma szansę sięgnąć po mistrzostwo kraju. Tytuł jest na wyciągnięcie ręki, bielszczanie bowiem w tym sezonie jeszcze nie stracili punktu. – Można nas chwalić, ale jeszcze tytułu nie mamy, na świętowanie przyjdzie czas – mówi jeden z głównych autorów sukcesów bielszczan, trener Andrzej Szłapa.

Ekstraklasa futsal

Łukasz Żebrowski, trener FC Toruń, a także selekcjoner kadry do lat 20 był gościem kolejnego odcinka magazynu Łączy Nas Futsal. Szkoleniowiec przeanalizował postawę swojego zespołu w rundzie zasadniczej Futsal Ekstraklasy, opowiedział o oczekiwaniach związanych z rundą finałową, a także planach reprezentacji młodzieżowej.

Ekstraklasa futsal

Gościem programu Łączy Nas Futsal był Norbert Jendruczek – bramkarz MOKS Słoneczny Stok Białystok. Zawodnik beniaminka Futsal Ekstraklasy opowiedział o emocjach związanych z występami w reprezentacji Polski, nadziejach związanych z finałową fazą sezonu 2017/2018, a także o tym skąd u bramkarza tak dobra gra nogami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności