Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie w sobotę zostaną rozegrane pierwsze mecze w Futsal Ekstraklasie po zakończeniu sezonu zasadniczego i podziale ligi. W grupie mistrzowskiej aż trudno wybrać jedno, najciekawsze spotkanie, ponieważ w każdym z trzech meczów będzie się toczyć walka o medale. Natomiast na dole najciekawiej powinno być w Katowicach.

Ekstraklasa futsal

W sobotę będzie miał miejsce ostatni akcent sezonu zasadniczego w Futsal Ekstraklasie. W zaległej kolejce z początku lutego odbędzie się pięć spotkań, bo Piast już wcześniej wygrał z Gattą Active Zduńska Wola. Rywalizacja toczyć się będzie o miejsce w najlepszej trójce, która po podziale ligi na dwie grupy gwarantuje jedno spotkanie więcej przed własną publicznością.

Ekstraklasa futsal

W cieniu walki młodzieżowców o awans na mistrzostwa Europy, pierwszą z dwóch zaległych kolejek sezonu zasadniczego rozegrają gracze Futsal Ekstraklasy. To będzie zarazem przedsmak tego co kibiców czeka po podziale ligi na dwie grupy. Los bowiem tak chciał, że rywalizować będą ze sobą drużyny, które zagrają w grupie mistrzowskiej i jeszcze wszystkie mają nadzieje na tytuł.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności