Ekstraklasa futsal

Liga będzie ciekawsza. Tym słynnym już cytatem można podsumować ostatnie wydarzenia w Futsal Ekstraklasie. Drużyny z dołu tabeli na początku roku gromadzą punkty, z czołówki jedynie beniaminek Constract Lubawa regularnie punktuje. To idealny scenariusz dla Rekordu, który systematycznie powiększa przewagę nad resztą stawki.

Ekstraklasa futsal

Rekord przed Cleareksem – na szczycie ligowej tabeli Futsal Ekstraklasy znajdują się firmy od lat związane z rodzimym futsalem. Zwłaszcza dla chorzowian to jednak stosunkowo nowa sytuacja, bowiem zespół ten w ostatnich latach doznawał więcej rozczarowań niż sukcesów. Czy w tym sezonie Clearex stać na poprawienie wyniku z ubiegłego sezonu, gdy to chorzowianie sięgnęli po brąz?

Ekstraklasa futsal

W pierwszym magazynie Łączy Nas Futsal w 2020 roku pokażemy najpiękniejsze bramki poprzedniej rundy w Futsal Ekstraklasie. Piękne gole kibice oglądali też w pierwszej kolejce po świątecznej przerwie. Popis skutecznej gry dał Sebastian Grubalski, Michał Marek ustrzelił hat-tricka, a my zauważyliśmy podobieństwo jednego z graczy FC Toruń do filmowego ...Grundola. Nie zabraknie również tradycyjnie bramek z parkietów pierwszoligowych. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności