Ekstraklasa futsal

Z coraz większą swobodą poczynają sobie w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy gracze mistrza Polski. Rekord w pięciu ostatnich spotkaniach nastrzelał aż 43 bramki, a rekordowy wynik osiągnął w ostatnim tegorocznym meczu, z beniaminkiem z Leszna. Po pierwszej rundzie na podium są jeszcze Clearex Chorzów i FC KJ Toruń.

Ekstraklasa futsal

Niemal na półmetku rozgrywek w Futsal Ekstraklasie sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Ogromny ścisk panuje wśród drużyn walczących o medale. Między drugą Acaną, a ósmą Gattą są tylko trzy punkty różnicy. Na to wszystko z góry – dosłownie i w przenośni – spogląda Rekord. Bielszczanie w drodze po kolejny tytuł robią swoje, nie oglądając się na innych.

Ekstraklasa futsal

W tym odcinku magazynu Łączy Nas Futsal wrócimy do rozgrywek Futsal Ekstraklasa, która pauzowała ze względu na mecze reprezentacji. Zobaczycie cudowne trafienia w ostatnich sekundach meczu, dowiecie się jacy zawodnicy mogą startować w saneczekowej dwójce i usłyszycie komentatora, który...stracił głos. Pokażemy też bramki jakie strzelały nasze reprezentantki w meczach ze Słowenią, zajrzymy również na parkiety zaplecza Ekstraklasy.

 

Ekstraklasa futsal

Nie było niespodzianki w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu w Lubawie, gdzie mierzyły się dwie najlepsze drużyny po dziewięciu seriach. Mistrz Polski, Rekord, dał lekcję futsalu beniaminkowi. Z pewnością minionego weekendu nie będą też mile wspominać w Toruniu, natomiast coraz lepsze nastroje panują w Chorzowie, Jelczu-Laskowicach oraz w części Gliwic.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności