Ekstraklasa futsal

Po przerwie na niezwykle emocjonujące mecze reprezentacji Polski z Portugalią wracamy do ligowej, ale bardzo interesującej rzeczywistości. W ostatnim tytgodniu mieliśmy dwa wielkie hity Statscore Futsal Ekstraklasy. Najpierw Constract rywalizował z Clearexem, potem chorzowianie pojechali na mecz z Piastem Gliwice, który rozstrzygnął się w ostatniej sekundzie. Ponadto wybitną skutecznością zabłysnęli superstrzelcy Ekstraklasy, a bramkarze pokazali nie tylko bramkarskie umiejętności

Ekstraklasa futsal

Constract Lubawa nie miał żadnych problemów, by w meczu 21. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy pokonać zespół z Torunia. Wicelider tabeli już do przerwy strzelił sześć bramek, a po zmianie stron dołożył kolejne. W efekcie wygrał z FC Toruń aż 11:0 – pięć bramek zdobył Pedrinho, dwie Carlos Henrique i Jakub Raszkowski, a po jednej Vitinho i Bartłomiej Piórkowski. Po wygranej Constract zwiększyła przewagę nad Piastem Gliwice do trzech punktów.

Ekstraklasa futsal

Rozkręca się ligowa karuzela w Statscore Futsal Ekstraklasie. W weekend ligowcy grali po raz dwudziesty w tym sezonie, a w środę ponownie wybiegną na parkiety. Doskonała to wiadomość dla wicemistrza Polski, Constractu Lubawa, który potknął się w Chorzowie. Rehabilitacji będzie szukał w potyczce z FC Toruń. Spotkanie to będzie pokazywane na kanale Łączy Nas Piłka w środę od 18:15. Tansmisję zaczynamy kwadrans wcześniej.

Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie na ligowe parkiety powróciły drużyny Statscore Futsal Ekstraklasy. Najlepiej przerwę ligową wykorzystał Rekord, który odniósł najwyższe zwycięstwo w tym sezonie. Czternaście bramek zaaplikowanych rywalowi z Chojnic cieszy bielszczan tym bardziej, że w meczu na szczycie w Chorzowie przegrał wicelider z Lubawy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności