Ekstraklasa futsal

Z sześciu czołowych drużyn przegrał tylko lider, Rekord – ta rzadko w obecnym sezonie spotykana sytuacja może spowodować jedynie, że w nadchodzących tygodniach będzie jeszcze ciekawiej. Na dole sytuacja bez zmian, co szczególnie musi martwić kibiców w Szczecinie i w Gdańsku.

Ekstraklasa futsal

Na sześć rozegranych w weekend spotkań w Futsal Ekstraklasie aż pięć zakończyło się po myśli gości. Jedynie w Chojnicach wygrali gospodarze, chociaż paradoksalnie w tym wypadku to zduńskowolanie byli faworytem. Gatta to nie jedyna drużyna, która zaliczyła wpadkę. Za takową należy uznać przede wszystkim wysoką przegraną FC Toruń na własnym terenie.

Ekstraklasa futsal

Za nami dwumecz reprezentacji Polski z wicemistrzami świata – Rosją. Wydarzeniem pierwszego spotkania było pożegnanie z kadrą jej wieloletniego kapitana Marcina Mikołajewicza. W magazynie Łączy Nas Futsal pokażemy kulisy pierwszego meczu „Mikiego” w roli byłego reprezentanta. Będzie także dawka informacji z zaplecza futsalowej Ekstraklasy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności