Ekstraklasa futsal

Futsal jako gra cechuje się wysokim technicznym poziomem, efektownymi popisami na małej przestrzeni, ale także wysoką liczbą zdobywanych bramek. Obecny sezon pod tym ostatnim względem należy do wyjątkowych, a coraz częściej w roli snajperów pokazują się zawodnicy, którzy wcześniej pobierali nauki od doświadczonych nauczycieli.

Ekstraklasa futsal

Nie warto było drażnić byka – tak mogą mówić po meczu w Bielsku-Białej gracze AZS UŚ. Katowiczanie jako jedyni w tym sezonie w pierwszej rundzie zdołali pokonać „Rekordzistów”. W rewanżu zostali za to srodze skarceni. Minorowe nastroje także w innym śląskim mieście, Chorzowie. Clearex wypadł poza podium.

Ekstraklasa futsal

Liga będzie ciekawsza. Tym słynnym już cytatem można podsumować ostatnie wydarzenia w Futsal Ekstraklasie. Drużyny z dołu tabeli na początku roku gromadzą punkty, z czołówki jedynie beniaminek Constract Lubawa regularnie punktuje. To idealny scenariusz dla Rekordu, który systematycznie powiększa przewagę nad resztą stawki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności