Ekstraklasa futsal

Jest jednym z wielu młodych graczy, którzy coraz śmielej poczynają sobie na futsalowych parkietach. Gdy jednak bliżej pozna się Jana Dudka, bo to o nim mowa, zyskamy przekonanie, że określenie „jeden z wielu” do niego na pewno nie pasuje. Pisze wiersze, udziela się społecznie. – Ale też zachowuję się jak każdy młodzieniec – uśmiecha się 21-latek.

Ekstraklasa futsal

Futsal jako gra cechuje się wysokim technicznym poziomem, efektownymi popisami na małej przestrzeni, ale także wysoką liczbą zdobywanych bramek. Obecny sezon pod tym ostatnim względem należy do wyjątkowych, a coraz częściej w roli snajperów pokazują się zawodnicy, którzy wcześniej pobierali nauki od doświadczonych nauczycieli.

Ekstraklasa futsal

Nie warto było drażnić byka – tak mogą mówić po meczu w Bielsku-Białej gracze AZS UŚ. Katowiczanie jako jedyni w tym sezonie w pierwszej rundzie zdołali pokonać „Rekordzistów”. W rewanżu zostali za to srodze skarceni. Minorowe nastroje także w innym śląskim mieście, Chorzowie. Clearex wypadł poza podium.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności