Ekstraklasa futsal

Emocje po występie Polaków na mistrzostwach Europy powoli opadają, my jednak analizujemy grę biało-czerwonych z Krzysztofem Kuchciakiem – byłym reprezentantem Polski oraz ekspertem Polsatu Sport.

Ekstraklasa futsal

W Lublanie trwają mistrzostw Europy w futsalu, niestety już bez udziału reprezentacji Polski. Niemal prosto ze Słowenii w studiu Łączy Nas Futsal pojawił się Michał Widuch – bramkarz naszej kadry. Zawodnik Piasta Gliwice opowiedział o kulisach powołania na mistrzostwa, ocenił występ biało-czerwonych, a także zdradził o co zapytał rywala zanim ten wykonał rzut karny.

Ekstraklasa futsal

Na niespełna tydzień przed pierwszym meczem biało-czerwonych podczas Mistrzostw Europy w Słowenii, gościem programu Łączy Nas Futsal był Sebastian Wiewióra – drugi trener reprezentacji Polski. Szkoleniowiec opowiedział o nieudanym sprawdzianie Polaków w meczu z Włochami i ostatnich przygotowaniach, przed występem naszej drużyny na Euro. Odcinek warto oglądać do samego końca, kiedy pokażemy niezwykłą sztuczkę techniczną zawodnika Rekordu Bielsko-Biała.

Ekstraklasa futsal

W pierwszym tegorocznym odcinku magazynu Łączy Nas Futsal gościliśmy Rafała Krzyśkę. Nowy bramkarz Clearexu Chorzów opowiedział o swoich występach w lidze niemieckiej, powrocie do Futsal Ekstraklasy, a także o reprezentacji Polski i jej przygotowaniach do mistrzostw Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności