Ekstraklasa futsal

Zapraszamy na wyjazdowy odcinek magazynu Łączy Nas Futsal z Rygi. Tym razem pokażemy kulisy awansu mistrzów Polski Rekordu Bielsko-Biała do turnieju Elite Round UEFA Futsal Champions League. Porozmawiamy także z trenerem bielszczan Andrzejem Szłapą.

Ekstraklasa futsal

„Liga będzie ciekawsza” – słowa klasyka pasują jak ulał do obecnej sytuacji w Futsal Ekstraklasie. Z takim małym zastrzeżeniem, że tyczą się od drugiego miejsca w dół, gdzie różnice punktowe są bardzo małe. Mimo że Rekord, który w poprzedni weekend świętował największy sukces w historii klubu, pauzował w tej kolejce, nadal pozostaje liderem.

Ekstraklasa futsal

Gościem pierwszego w nowym sezonie Futsal Ekstraklasy magazynu Łączy Nas Futsal był prezes beniaminka z Jelcza-Laskowic Sebastian Bednarz. Jaki język obowiązuje w szatni Akana Orła? Ile dzieci trenuje w akademii klubu z dolnego śląska? Co trzeba zrobić by sprowadzić do Polski słynną Barcelonę? Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając nasz magazyn.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności