Ekstraklasa futsal

Gościem pierwszego w nowym sezonie Futsal Ekstraklasy magazynu Łączy Nas Futsal był prezes beniaminka z Jelcza-Laskowic Sebastian Bednarz. Jaki język obowiązuje w szatni Akana Orła? Ile dzieci trenuje w akademii klubu z dolnego śląska? Co trzeba zrobić by sprowadzić do Polski słynną Barcelonę? Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając nasz magazyn.

Ekstraklasa futsal

O umiarkowanym zadowoleniu mogą mówić w obozie Rekordu Bielsko-Biała po losowaniu pierwszych rund UEFA Champions League w futsalu. Mistrz Polski w pierwszej fazie drużyny słabsze będzie gościł u siebie, natomiast w kolejnej, jeżeli oczywiście uda się do niej bielszczanom awansować, trafił do teoretycznie najsłabszej grupy.

Ekstraklasa futsal

W porównaniu do poprzedniego sezonu Futsal Ekstraklasy nie zmienił się układ końcowej tabeli na trzech pierwszych miejscach. Za mistrzowskim Rekordem Bielsko-Biała uplasowała się Gatta Zduńska Wola, a na trzecim miejscu zakończyło rywalizację FC Toruń, które pretensje o taki finał może mieć tylko do siebie. Z Futsal Ekstraklasą żegna się drużyna z Wieliczki, w barażach zagra AZS UG Gdańsk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności