Ekstraklasa futsal

Łukasz Żebrowski, trener FC Toruń, a także selekcjoner kadry do lat 20 był gościem kolejnego odcinka magazynu Łączy Nas Futsal. Szkoleniowiec przeanalizował postawę swojego zespołu w rundzie zasadniczej Futsal Ekstraklasy, opowiedział o oczekiwaniach związanych z rundą finałową, a także planach reprezentacji młodzieżowej.

Ekstraklasa futsal

Gościem programu Łączy Nas Futsal był Norbert Jendruczek – bramkarz MOKS Słoneczny Stok Białystok. Zawodnik beniaminka Futsal Ekstraklasy opowiedział o emocjach związanych z występami w reprezentacji Polski, nadziejach związanych z finałową fazą sezonu 2017/2018, a także o tym skąd u bramkarza tak dobra gra nogami.

Ekstraklasa futsal

Parafraza tytułu przeboju Mieczysława Fogga idealnie obrazuje wydarzenia 20. kolejki w Futsal Ekstraklasie. Tylko w jednym spotkaniu w ostatniej minucie nie padła bowiem bramka. W Zduńskiej Woli gola na wagę trzech punktów Rekordziści strzelili... w przedostatniej minucie. Bielszczanie śmiałym krokiem zmierzają po tytuł bez żadnych strat.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności