Ekstraklasa futsal

W pierwszym tegorocznym odcinku magazynu Łączy Nas Futsal gościliśmy Rafała Krzyśkę. Nowy bramkarz Clearexu Chorzów opowiedział o swoich występach w lidze niemieckiej, powrocie do Futsal Ekstraklasy, a także o reprezentacji Polski i jej przygotowaniach do mistrzostw Europy.

Ekstraklasa futsal

Pierwsze mecze drugiej rundy Futsal Ekstraklasy nie przyniosły sensacyjnych rozstrzygnięć, ale emocji dostarczyły ogromnych. Na czele tabeli – status quo. Liderem Rekord Bielsko-Biała, który utrzymał przewagę nad Gattą Active Zduńska Wola, FC Toruń i Piastem Gliwice. Z drużyn z górnej połówki przegrał jedynie Clearex Chorzów, ale za swój występ zebrał i tak duże brawa.

Ekstraklasa futsal

Rozgrywki w Futsal Ekstraklasie osiągnęły już półmetek. Liderem jest Rekord Bielsko-Biała, który zdominował pierwszą część sezonu. Na miejscach spadkowych plasują się ekipy z Katowic i Wieliczki. Co więcej jeszcze możemy powiedzieć o czterech miesiącach z ekstraklasą futsalu?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży