Ekstraklasa futsal

W czwartej kolejce Futsal Ekstraklasy na pierwszy plan wysuwają się sobotnie mecze w Toruniu i w Bielsku Białej. Tam będzie się bowiem toczyć rywalizacja o fotel lidera. Na przełamanie i pierwsze punkty liczą kibice w Szczecinie, a na historyczny wynik w postaci premierowego zwycięstwa w elicie czekają gracze z Białegostoku.

Ekstraklasa futsal

FC Toruń nowym liderem Futsal Ekstraklasy/ Drużyna z Grodu Kopernika wykorzystała pauzę dotychczasowego lidera, czyli Rekordu, a inna czołowa ekipa – Piast Gliwice swój mecz przegrał. Bielszczanie zaległości nadrobią w przyszłą środę - wtedy zagrają z AZS UŚ Katowice. Cieszy, że po raz kolejny błysnęli formą reprezentanci Polski.

Ekstraklasa futsal

Trzecia kolejka Futsal Ekstraklasy odbędzie się w cieniu ledwo co zakończonej rywalizacji mistrza Polski w Lidze Mistrzów. Bielszczanie swoje spotkanie ligowe zagrają dopiero w środę – w Katowicach będą się mierzyć z miejscowymi Akademikami – ale nie znaczy to, że w weekend na ligowych parkietach będzie nudno.

Ekstraklasa futsal

Tym razem zapraszamy na wyjątkowe wydanie Łaczy Nas Futsal prosto z Bratysławy, gdzie mistrz Polski Rekord Bielsko Biała rozgrywa turniej w ramach UEFA FUTSAL CUP. Naszym gościem jest Paweł Budniak, który mówi o turnieju, znajomości z Paulinho i szansach na swój występ w reprezentacji Polski.

Ekstraklasa futsal

Wystartowała Futsal Ekstraklasa! O tym jakie zmiany czekają nas w nowym sezonie rozmawiamy z Prezesem Spółki Maciejem Karczyńskim. Szef Ekstraklasy krótko podsumowuje także ponad rok swojej kadencji, a także opowiada jakie znaczenie dla sukcesu reprezentacji miała zmiana systemu rozgrywek. W magazynie zobaczycie także kilka ładnych bramek, jakie padły w pierwszej kolejce rozgrywek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży