Ekstraklasa futsal

W cieniu rywalizacji Rekordu Bielsko-Biała w Lidze Mistrzów na krajowych parkietach odbyło się pięć spotkań. Kibice nie mieli prawa się nudzić. We wszystkich meczach wygrywały drużyny, które mają w swoich składach indywidualności. W głównych rolach wystąpili reprezentanci Polski, co musi szczególnie cieszyć przed zbliżającym się dwumeczem z Belgią. Liderem nadal jest FC Toruń, a jedyną drużyną bez wygranej szczecińska Pogoń.

Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie na ligowe parkiety wracają zespoły Futsal Ekstraklasy. Dla kilku z nich szósta seria będzie nowym doświadczeniem – zobaczymy jak w nowych rolach, w odniesieniu do ligowej tabeli, odnajdą się drużyny Rekordu Bielsko-Biała, Cleareksu Chorzów czy też Gatty Active Zduńska Wola. Najciekawiej zapowiada się mecz mistrza Polski.

Ekstraklasa futsal

Gościem programu Łączy Nas Futsal był Marcin Synoradzki znany z nieszablonowych wypowiedzi i ciekawego spojrzenia na futsal założyciel klubu Red Devils Chojnice. Czego potrzebuje polski futsal, by się rozwijać, jak rysuje się przyszłość „Czerwonych Diabłów” z Chojnic oraz jakie wskazówki przed programem otrzymał od...żony? Odpowiedzi na te pytania w naszym magazynie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży