Ekstraklasa futsal

Takiego obrotu sprawy chyba mało kto się spodziewał. Mistrz Polski, Rekord Bielsko-Biała musiał opuścić fotel lidera w Statscore Futsal Ekstraklasie. Z góry na wszystkich rywali teraz spogląda Constract Lubawa, a na drugim miejscu jest Piast. Drużyny te wykorzystały porażkę bielszczan z Cleareksem, a klub z Chorzowa tym samym potwierdził, że również ma mistrzowskie aspiracje.

Ekstraklasa futsal

Wielkie emocje w Statscore Futsal Ekstraklasie. Chociaż tabela może na to nie wskazuje, to w sobotę zmierzą się medaliści z ubiegłego sezonu. Constract Lubawa to aktualny wicemistrz Polski, natomiast Gatta Zduńska Wola ubiegłoroczne zmagania zakończyła na trzecim miejscu. Spotkanie to pokażemy na Łączy Nas Piłka – transmisja w sobotę od godziny 16:00!

Ekstraklasa futsal

Mistrz Polski, Rekord, w miniony weekend swojego meczu nie rozegrał, a z okazji zbliżenia się do lidera skorzystały zespoły Constractu Lubawa i Piasta Gliwice. Zwłaszcza ci pierwsi w imponującym stylu zgłosili gotowość do walki o koronę. Rywale w wyścigu o podium coraz mocniej „odjeżdżają” Cleareksowi, który nie miał za wiele do powiedzenia w Pniewach.

Ekstraklasa futsal

Otwiera klasyfikację strzelców Statscore Futsal Ekstraklasy. W jedenastu meczach Arkadiusz Szypczyński, bo o nim mowa, zdobył 12 bramek, co przekłada się nie tylko na pozycję lidera wśród najskuteczniejszych, ale również na wiele innych czynników, chociażby samo zachowanie gracza na parkiecie. – Czuję się teraz dużo pewniej. Nawet gdy nie zdobywam bramki, ale dobrze gram, to nie mam do siebie żadnych pretensji – mówi 26-letni gracz Acany Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.

Ekstraklasa futsal

W magazynie Łączy Nas Futsal podsumowujemy najważniejsze wydarzenia ostatnich tygodni w halowej odmianie piłki nożnej. Przy okazji meczu AZS UŚ Katowice – Team Lębork udało się podsłuchać, o co trener Wojciech Pięta pytał zawodników, kiedy wziął czas. Ponadto pokażemy na czym polega gra pivota, ale zobaczycie też fenomenalne trafienia zawodników Statscore Futsal Ekstraklasy i „skserowane" cieszynki futsalistów FC Toruń.

Ekstraklasa futsal

Najgroźniejsi ligowi rywale wykorzystali fakt, że Rekord w weekend nie grał i zbliżyli się do mistrza Polski. Swoje mecze w delegacji wygrały Piast Gliwice i Constract Lubawa, z bardzo dobrej strony pokazał się również FC Toruń. Nadal jednak przewaga punktowa bielszczan jest znacząca.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności