PKO Ekstraklasa

W drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała w tym sezonie zagrało już 26 piłkarzy. Jednym z tych, na którego premierowy występ kibice czekają z wielką niecierpliwością, jest Konrad Sieracki. 20-letni pomocnik jest jednym z największych talentów w zespole beniaminka. Aktualnie wraca do zdrowia po zerwaniu więzadeł w prawym kolanie. – Jest szansa, że jeszcze w tym roku zagram – mówi z nadzieją w głosie.

PKO Ekstraklasa

Lechia Gdańsk w meczu 6. kolejki PKO Ekstraklasy zwyciężyła z Wisłą Kraków 3:1. Wynik otworzył zawodnik „Białej Gwiazdy” Jean Carlos, ale gdańszczanie zrehabilitowali się i odwrócili losy meczu. Wyrównał Michał Nalepa, piłkę do własnej siatki skierował Maciej Sadlok, a wynik z rzutu karnego ustalił Flavio Paixao. Poniżej przedstawiamy skrót meczu.

PKO Ekstraklasa

To był jeden z najciekawszych transferów letniego okienka transferowego w PKO Ekstraklasie: kontrakt ze Śląskiem Wrocław podpisał urodzony w Monachium, lecz mający na koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Polski Marcel Zylla, który połowę życia spędził w szkółce Bayernu. – Nauczyli mnie mentalności zwycięzców. Dla mnie najważniejszą sprawą w rozwoju jest radość z gry. Nie ma radości, nie ma rozwoju – mówi Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności