Ekstraklasa

Czy Arka Gdynia poprawi to, jak broni przy stałych fragmentach gry? Ile zmian będzie w drużynie Jagiellonii w reakcję na porażkę z Zagłębiem Lubin (0:4)? Czy Lech Poznań zepsuje imprezę w Krakowie? Czy Miedź utrzyma swoją serię bez porażki? Jak Cracovia rozwiąże problem z napastnikiem? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed spotkaniami ostatniej w tym roku kolejki.

Ekstraklasa

Który z piłkarzy okaże się kluczowym w meczu Cracovii z Pogonią Szczecin? Czy Górnika Zabrze stać na pozytywną serię? Czy osłabiony brakiem podstawowych zawodników Piast poradzi sobie z Legią w Warszawie? Co dla Śląska Wrocław ma oznaczać więcej walki? Czy Lech Poznań znów zdoła wygrać na wyjeździe? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed dziewiętnastą serią spotkań Lotto Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Samodzielnym liderem LOTTO Ekstraklasy po osiemnastu kolejkach jest Lechia Gdańsk, która z jednej strony ma komfort punktowy i przewagę, a z drugiej znalazła się w momencie, kiedy pozycja, jaką zajmuje, może zacząć ciążyć i doskwierać, zwłaszcza, gdy rosną oczekiwania wobec drużyny. Gra ze świadomością, że jesteś na pierwszym miejscu to mało korzystna sytuacja, co pokazały już poprzednie sezony.

Ekstraklasa

Co musi zrobić Kibu Vicuna, by Wisła Płock traciła znacznie mniej goli? Czy w Krakowie zwycięży kryzysowa Wisła, wbrew oczekiwaniom i przeciwko silnej Jagiellonii? Dlaczego w Zabrzu czeka na kibiców pierwsze starcie o sześć punktów? Co wyróżnia Lechię, a co Legię przed niedzielnym hitem Ekstraklasy? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed osiemnastą kolejką ligi polskiej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności