PKO Ekstraklasa

Gdy piłkarz ma za sobą historyczne momenty w piłkarskiej ekstraklasie, występy na San Siro pod okiem jednego z najbardziej charyzmatycznych włoskich trenerów, a nadal jest młodzieżowcem... to albo jest chłopakiem o niesamowitym talencie albo też szkołę życia przechodzi w ekspresowym tempie. Przed takim dylematem stajemy przy osobie 20-letniego Przemysława Bargiela.

PKO Ekstraklasa

Co zobaczą kibice w starciu drużyn, których zimowe okienko transferowe było skrajnie różne? Kto bardziej do siebie przekona w meczu zespołów grających w kratkę? Czy Cracovia się zjednoczy i będzie spokojniejsza? Na ile Czesław Michniewicz zmienił charakterystykę Legii? Dlaczego to dobrze dla ligi, że Wisła Kraków nie lubi nudy? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed pierwszą wiosenną serią spotkań PKO BP Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

Krzysztof Wołczek to jeden z zaledwie dwóch piłkarzy Śląska Wrocław, którzy przeszli z tą drużyną drogę od trzeciej ligi do mistrzostwa Polski. – W sezonie, w którym zdobyliśmy tytuł najpierw trener nie widział mnie nawet w składzie, a w końcówce rozgrywek w jednym meczu zagrałem nawet jako kapitan. Z 26. zawodnika w kadrze przez chwilę byłem pierwszym – wspomina 42–letni obrońca, obecnie trener zespołu U-18 Śląska.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności