Ekstraklasa

Pnie się coraz wyżej w klasyfikacji ligowych strzelców Dawid Kort. Napastnik Pogoni na początku sezonu pozostawał w cieniu Adama Frączczaka i Łukasza Zwolińskiego. Teraz jednak kibice w Szczecinie coraz częściej właśnie w nim upatrują nadziei na zdobywanie bramek. Podobnie w Płocku patrzą na Arkadiusza Recę, który we wtorek zapewnił Wiśle utrzymanie w ekstraklasie.

Ekstraklasa

Takie postacie, jak Krzysztof Warzycha, budują markę polskiej ekstraklasy. Legenda dwóch klubów – Ruchu Chorzów i Panathinaikosu Ateny wróciła na Cichą w roli szkoleniowca, by pomóc zasłużonej marce w uratowaniu ligowego bytu. Mimo problemów, popularny „Gucio”, 50-krotny reprezentant Polski, trzykrotny król strzelców greckiej ekstraklasy, jednokrotny polskiej z optymizmem zabrał się do pracy w Ruchu, któremu – jak sam podkreśla – wiele zawdzięcza. Dzisiaj o godzinie 20:30 „Niebiescy” zmierzą się w niezwykle ważnym meczu z Piastem Gliwice.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży