Ekstraklasa

Za nami rewanżowe spotkania II rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W pierwszym meczu Lech Poznań co prawda przegrał 2:3 z FK Haugesund, ale w rewanżu zwyciężył już 2:0. Trafienia na wagę awansu zaliczyli dla polskiej drużyny Darko Jevtic oraz Nicki Bille Nielsen. Z kolei Jagiellonia Białystok przegrała 0:2 w drugim meczu z FK Gabala i nie zdołała awansować do kolejnej rundy.

Ekstraklasa

Start sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce stał pod znakiem… udanych przeskoków z niższych lig. Można tak przecież powiedzieć nie tylko o młodym zespole beniaminka z Zabrza, ale też kilku innych piłkarzach, którzy notowali skuteczne debiuty. Głównie o nich jest w naszym podsumowaniu pierwszej kolejki Ekstraklasy.

Ekstraklasa

- Czuję zaciekawienie tym, co przyniesie nowy sezon. Lata pobytu tutaj uodporniły mnie, wiem przecież, że ten klub co rusz jest poddawany próbie i zawsze liczy się zwycięstwo. Wiem, jakie są cele do zrealizowania, czego chcemy – mówi Jacek Magiera w wywiadzie dla „Łączy Nas Piłka”. W piątek o godz. 20.30 prowadzona przez niego Legia Warszawa zmierzy się o Superpuchar Polski z Arką Gdynia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży