PKO Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze zawodnika młodzieżowego. W trwającej rywalizacji są to piłkarze urodzeni w roku 1998 i młodsi. Przed startem rundy wiosennej sprawdzamy, kogo możemy spodziewać się na murawie po wznowieniu walki o mistrzostwo kraju, a kogo na boiskach ekstraklasy nie zobaczymy.

PKO Ekstraklasa

Przed zamykającymi tabelę PKO Ekstraklasy Koroną Kielce, Wisłą Kraków i ŁKS-em Łódź trudna wiosna, naznaczona walką o utrzymanie w lidze. Wszystkie te ekipy podpisują kontrakty z nowymi zawodnikami lub jeszcze się do tego sposobią. Historia pokazuje, że trzeba mieć sporo szczęścia, aby zimowe wzmocnienia rzeczywiście się takimi okazały i pozwoliły utrzymać się w krajowej elicie.

PKO Ekstraklasa

Już tylko kilka dni pozostało do wznowienia przygotowań przed rundą wiosenną w PKO Ekstraklasie. Czas więc przyjrzeć się planom ekstraklasowiczów – gdzie będą się przygotowywać, z kim zagrają mecze kontrolne, czy wykonali już jakieś ruchy kadrowe? W drugiej części pod lupę bierzemy osiem zespołów, które na koniec 2019 roku znalazły się w grupie spadkowej.

PKO Ekstraklasa

Już tylko kilka dni pozostało do wznowienia przygotowań przed rundą wiosenną w PKO Ekstraklasie. Czas więc przyjrzeć się planom ekstraklasowiczów – gdzie będą się przygotowywać, z kim zagrają mecze kontrolne, czy wykonali już jakieś ruchy kadrowe? Jako pierwsze pod lupę bierzemy osiem drużyn, które na koniec 2019 roku znalazły się w grupie mistrzowskiej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności