PKO Ekstraklasa

Kolejni trenerzy zwalniani niemal seryjnie, roszady na ławce tuż przed meczem – jak pokazuje nie tak odległa historia, życie szkoleniowca w naszych realiach nie jest wcale łatwe. Być może jednak delikatnie trend się zmienia. – Wiele osób ze środowiska o to apelowało, chyba pewne zmiany można dostrzec – mówi Remigiusz Jezierski, ekspert telewizji Canal +.

PKO Ekstraklasa

Przemysława Płachetę sporo łączy z Kamilem Jóźwiakiem. Tak jak skrzydłowy Lecha Poznań rozwijał się szybciej niż jego rówieśnicy, prezentując dużo wyższe od nich umiejętności. Przez to w mig przeskakiwał kolejne szczeble, jakby półśrodki nie istniały, rywalizując ze starszymi. Teraz w PKO Ekstraklasie zbiera efekty swojego talentu, predyspozycji i tego, że zawsze mógł mieć więcej niż inni.

PKO Ekstraklasa

Komu pierwsze spotkanie o sześć punktów w strefie spadkowej da, a komu odbierze nadzieję? Dlaczego w Zabrzu w niedzielę kibice powinni oczekiwać najbardziej intensywnego spotkania? Czy Piast Gliwice powtórzy swój ubiegłoroczny sprint na finiszu sezonu? Kto lepiej zareaguje na rozczarowanie z nieosiągnięcia celu: Raków Częstochowa czy Zagłębie Lubin? Dlaczego niedziela jest pierwszym sprawdzianem dla potrzebującej kompletnego występu Korony? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed ostatnią kolejką sezonu zasadniczego PKO Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

Napisać, że Jakub Kamiński ma spory potencjał, to jakby nic nie napisać. Nastoletni wychowanek Szombierek Bytom czego w piłce nie dotknie, „zamienia w złoto”. Trzy razy z rzędu był wojewódzkim mistrzem Polski, dwukrotnie zdobywał złoty krążek z juniorami Lecha Poznań. Także w pierwszym zespole „Kolejorza” ma dobry start, a to zapewne nie koniec popisów młodego piłkarza.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności