Ekstraklasa

W kolejnym odcinku serii „VARto wiedzieć” przyglądamy się – jak zwykle w porozumieniu z Kolegium Sędziów – pracy zespołów sędziowskich w dwóch meczach 34. kolejki Lotto Ekstraklasy, w których Lech Poznań zagrał z Zagłębiem Lubin, a Cracovia z Lechią Gdańsk. Posłuchajcie, z czego wynikały decyzje arbitrów podjęte z wykorzystaniem systemu VAR.

Ekstraklasa

Kto będzie górą: będący w formie Oskar Zawada, czy ostatnia nadzieja Śląska, Marcin Robak? Czy Górnik na wyjeździe do Legnicy zapewni sobie w stu procentach utrzymanie? Ile Cracovii brakuje, by poradziła sobie w roli faworyta? Jak na Piasta wpłyną pełne trybuny stadionu w Gliwicach? Czy powrót zdobywców Pucharu Polski do Gdańska będzie także pod względem frekwencji okazały? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed meczami 35 kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Dlaczego Korona Kielce jest tak nieskuteczna? Czy Zagłębie Lubin znów zdominuje Lecha w Poznaniu? O co zagra Piast Gliwice z Legią w Warszawie? Czy we Wrocławiu brutalna pobudka w strefie spadkowej ocuciła piłkarzy Śląska? Czym dla Lechii okaże się triumf w Pucharze Polski? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed 34. serią spotkań Lotto Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Mecz Lechii Gdańsk z Legią Warszawa i trzy (!) kluczowe decyzje, które sędzia i VAR mieli do podjęcia w ciągu kilku minut, tuż po strzale Artura Sobiecha zablokowanym przez Artura Jędrzejczyka – w kolejnym odcinku serii „VARto wiedzieć” przedstawiamy szczegółowo, krok po kroku, jak i dlaczego doszło w tej sytuacji do zmiany pierwotnej decyzji Daniela Stefańskiego.

Ekstraklasa

W ostatnich kolejkach to piłkarze Legii Warszawa mieli więcej powodów do zadowolenia niż ich koledzy z Lechii. 32. seria wszystko zmieniła: wróciła sytuacja z wcześniejszej fazy rozgrywek, kiedy to biało-zieloni rozdawali karty. W sobotę nad morzem trzecie starcie (dwa poprzednie kończyły się wynikami 0:0) gdańsko-warszawskie, najważniejsze z dotychczasowych, bo może zadecydować o końcowym triumfie którejś z drużyn w LOTTO Ekstraklasie. A siły – kadrowe i mentalne – są w obu zespołach na innym poziomie, przynajmniej tak się wydaje na pierwszy rzut oka, co nie znaczy, że będzie to jednostronny pojedynek.

Ekstraklasa

Jak Lechia Gdańsk zareaguje po najgorszej serii w sezonie? Jak na Legię Warszawa wpłyną zmiany, których Aleksandar Vuković musi dokonać? Czy Leszek Ojrzyński zbuduje w Płocku twierdzę? Dlaczego wyniki sprintów Arki Gdynia są takie słabe? Skąd niemoc Śląska Wrocław, drużyny bez gola od ponad sześciu godzin? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed meczami 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności