PKO Ekstraklasa

Bardzo dobrze rundę wiosenną PKO Ekstraklasy zainaugurowała Wisła Kraków. „Biała Gwiazda” pokonała Jagiellonię Białystok aż 3:0. Zespół Artura Skowronka notuje serię zwycięstw i nabiera coraz więcej pewności siebie, co pozwala z optymizmem patrzeć na walkę o utrzymanie. – Wierzę, że z tygodnia na tydzień pokażemy jeszcze więcej umiejętności. Najpierw jednak koncentrujemy się na celach wynikowych. Musimy jak najszybciej wydostać się z czerwonego miejsca w tabeli – mówi Skowronek w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

PKO Ekstraklasa

W Gdyni Arka nie zdołała zatrzymać Cracovii, a pierwszego gola w drugiej rundzie obecnego sezonu strzelił Sergiu Hanca. W sobotę popis dał Lech Poznań, który pokonał na własnym boisku Raków Częstochowa. Sensację sprawiła Wisła Kraków, która wysoko, bo aż 3:0, ograła Jagiellonię Białystok. Asystę przy trzeciej bramce, młodzieżowca Aleksandra Buksy, zaliczył Jakub Błaszczykowski. Prezentujemy skróty ze wszystkich spotkań tej kolejki PKO Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

Artur Jędrzejczyk to od lat człowiek-instytucja. Nieformalny lider „fusów” w reprezentacji Polski, obdarzony niebanalnym poczuciem humoru piłkarz, w Legii Warszawa jest także niesłychanie istotnym ogniwem. Nie tylko daje z siebie wszystko na boisku, ale również pomaga młodym zawodnikom swobodnie wejść do szatni. – Ten gość nie potrafi usiedzieć na miejscu – tak opisują „Jędzę” jego koledzy z murawy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności