Ekstraklasa

30 sierpnia na stadionie PGE Narodowym zaprezentowano najnowszy raport „Ekstraklasa Piłkarskiego Biznesu 2017”, zawierający analizy dotyczące sportowej i finansowej działalności klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wnioski w nim zawarte są optymistyczne – futbol w wydaniu krajowym wchodzi na coraz wyższy poziom organizacyjny i budzi coraz większe zainteresowanie.

Ekstraklasa

Chociaż Piast Gliwice początku sezonu Ekstraklasy nie może zaliczać do udanych, to kibice mają przynajmniej jeden powód do zadowolenia: 19-letniego wychowanka w pierwszej drużynie. Po odejściu Radosława Murawskiego do Palermo jego miejsce zajął Patryk Dziczek i imponuje dojrzałością w grze, techniką oraz rozegraniem. Na łamach „Łączy Nas Piłka” opowiada o tym, jak niemal przepadł po debiucie dwa lata temu, jak nabierał świadomości oraz o znaczeniu ciężkiej pracy.

Ekstraklasa

W weekend rozegrano sześć z ośmiu spotkań piątej kolejki Lotto Ekstraklasy, ale działo się wystarczająco, by liczbowo przedstawić te wydarzenia. Tym razem skupiamy się na zawodnikach, którzy w ostatnich dniach zaliczyli swoje pierwsze trafienia w lidze lub w danym klubie. Sprawdzamy również statystyki Carlitosa, który rozstrzygnął derby Krakowa i podkreślamy wysoką formę Bartosza Rymaniaka z Korony Kielce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży