PKO Ekstraklasa

Łukasz Zwoliński zaliczył kolejne spektakularne wejście z ławki. Jego pojawienie się na boisku w spotkaniu z Jagiellonią Białystok odmieniło losy rywalizacji – Lechia najpierw odrobiła straty, potem wyszła na prowadzenie dzięki dwóm trafieniom napastnika. „Zwolak” tym samym powtórzył swój wyczyn z niedawnego pojedynku przeciwko Górnikowi Zabrze.

PKO Ekstraklasa

Daniel Ściślak chciałby pójść drogą Szymona Żurkowskiego, który dzięki dobrym występom w Górniku Zabrze podpisał kontrakt w Serie A. 20-letni pomocnik rozgrywa pierwszy sezon w ekstraklasie i chciałby w kolejnych rozgrywkach być już mocnym punktem śląskiej drużyny. – W ostatnich miesiącach moja kariera nabrała rozpędu – przyznaje zawodnik Górnika.

PKO Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze przez cały czas trwania meczu przynajmniej jednego zawodnika młodzieżowego. Są to piłkarze urodzeni w roku 1998 oraz młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ich występów, aktualizowanym po każdej kolejce.

PKO Ekstraklasa

Zwycięstwem Rakowa Częstochowa z Arką Gdynia rozpoczęła się 33. kolejka rozgrywek PKO Ekstraklasy. Dzięki trzem punktom zespół trenera Marka Papszuna zapewnił sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, natomiast sytuacja gdynian uległa znacznemu pogorszeniu. W sobotnim hicie ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała u siebie z Piastem Gliwice. Zapraszamy do oglądania skrótów wszystkich spotkań.

PKO Ekstraklasa

Był Maciej Żurawski, wielokrotny reprezentant Polski, świetny napastnik. Teraz jest Maciej Żurawski stawiający pierwsze kroki w dorosłej piłce, grający na pozycji pomocnika. Na pierwszy rzut oka dzieli ich wiele, łączy natomiast to samo imię i nazwisko, ale też pozycja, bo młodzian z Pogoni Szczecin zaczynał jako napastnik. Dziś robi wszystko, by pseudonim boiskowy „Żuraw władca muraw” nie był zarezerwowany tylko dla jego starszego imiennika.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności