Ekstraklasa

W ubiegłym sezonie był jednym z motorów napędowych Jagiellonii Białystok, która do ostatniej kolejki walczyła o mistrzostwo kraju. W czerwcu wystąpił w reprezentacji Polski do lat 21 na młodzieżowych mistrzostwach Europy. Latem był bardzo bliski zagranicznego transferu, lecz zmagał się z kontuzją i został w Jagiellonii. – Jestem ambitnym człowiekiem. Mam jeszcze wiele celów do zrealizowania. Gra w reprezentacji Polski jest jednym z nich. Każdy piłkarz trenuje po to, by móc zagrać kiedyś dla swojego kraju – zapewnia w rozmowie z Łączy Nas Piłka Przemysław Frankowski.

Ekstraklasa

Największą niespodzianką dziewiątek kolejki LOTTO Ekstraklasy była porażka Legii Warszawa we Wrocławiu (1:2). W naszym podsumowaniu sprawdzamy, z czego wyniknęła kolejna wpadka mistrzów Polski, oprócz tego sprawdzamy brak kreatywności Sandecji Nowy Sącz oraz Lecha Poznań, a także chwalimy Rafała Kurzawę, Filipa Starzyńskiego i Rafała Siemaszkę.

Ekstraklasa

Dla większości trenerów LOTTO Ekstraklasy ostatnie dwa tygodnie przerwy na mecze międzynarodowe było momentem, którego nie mogli się doczekać. W tym okresie zawodnicy mieli i wypocząć po starcie sezonu, i zgrać się przed jesienną częścią rozgrywek. To również szansa, by kibice mogli oglądać lepsze spotkania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży