Ekstraklasa

Jedyne, co zostało Nenadowi Bjelicy po porażce w środę, to obiecanie kibicom, że w dwóch ostatnich meczach powalczą o zwycięstwa. Jednak to może nie wystarczyć ani do utrzymania posady, ani zostawienia po sobie pozytywnego wrażenia. W wyścigu o mistrzostwo liczy się już tylko Legia Warszawa z Jagiellonią Białystok, a „Kolejorz” może zostać uwikłany w walkę o europejskie puchary, bo za plecami ma rozpędzonych Górnika Zabrze oraz Wisłę Kraków.

Ekstraklasa

To nie był najlepszy weekend dla napastników trzech czołowych drużyn LOTTO Ekstraklasy. Dość powiedzieć, że ani Legia Warszawa, ani Lech Poznań, ani Jagiellonia Białystok nie strzeliły w tej kolejce gola. Byli jednak snajperzy, którzy minioną kolejkę zaliczą do bardzo udanych. O ich statystykach oraz innych interesujących liczbach piszemy w naszym podsumowaniu.

Ekstraklasa

Jeszcze dwa miesiące temu Tymoteusz Klupś mieszkał w internacie we Wronkach i miał prawo skupiać się bardziej na rozgrywkach rezerw poznańskiego Lecha, niż pierwszej drużyny. – Zimą pojechał na zgrupowanie z zespołem Nenada Bjelicy, spodobał się i jego ścieżka rozwoju przyspieszyła. Ale jest taka sama, jak u Roberta Gumnego – mówi Rafał Ulatowski, dyrektor akademii klubu. Dzięki dwóm udanym występom w Ekstraklasie na 18-letnim skrzydłowym skupiła się spora uwaga. Może dzięki jego postępom skorzystają inni zawodnicy z jego rocznika?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży