Ekstraklasa

To nie jest piękna historia dwudziestoparolatka, który przebił się do pierwszej drużyny swojego macierzystego klubu i robi w nim furorę. Sytuacja Pawła Tomczyka w Lechu Poznań wymaga od niego ciągłej walki o swoje. W „Kolejorzu” musi cały czas udowadniać, że jest gotowy i zasługuje na miano napastnika numer jeden. Być może przełomowy w tym względzie okaże się gol strzelony w pierwszej kolejce nowego sezonu PKO Ekstraklasy przeciwko Piastowi Gliwice.

Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze przez cały czas trwania meczu przynajmniej jednego zawodnika młodzieżowego. Są to piłkarze urodzeni w roku 1998 oraz młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ich występów, który będzie aktualizowany po każdej ligowej kolejce.

Ekstraklasa

W piątek rozpoczął się nowy sezon PKO Ekstraklasy. Arka Gdynia uległa Jagiellonii Białystok 0:3, a ŁKS Łódź zremisował z Lechią Gdańsk 0:0. W sobotę przyszedł czas na mecze Raków Częstochowa – Korona Kielce (0:1), Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (0:1) oraz Piast Gliwice – Lech Poznań (1:1). Zapraszamy do obejrzenia skrótów sobotnich spotkań.

Ekstraklasa

Czy w polskiej lidze przekonamy się do wyższości zalet nad wadami młodości? Czy po fatalnym poprzednim sezonie nowi beniaminkowie poprawią opinię o niższej lidze? Co będzie dominującym trendem w Ekstraklasie? Komu uda się zastąpić gliwickiego Piasta? Co pokażą standardowi faworyci po swoich przemianach? Zapraszamy do lektury pięciu najważniejszych pytań przed pierwszą kolejką PKO Ekstraklasy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności