Ekstraklasa

Rok temu wracał do Ekstraklasy po bardzo udanym sezonie w Olimpii Grudziądz. Miał nadzieję, że także w polskiej elicie utrzyma regularność, ewentualnie – w najgorszym wypadku – skończy się na kilku trafieniach. W Piaście Gliwice Karol Angielski strzelił dwa gole, tyle samo ma już w Wiśle Płock, do tego dołożył jedno trafienie w Pucharze Polski – wszystkie w ciągu sześciu dni. –  Czuję przede wszystkim wiarę drużyny w moje możliwości. Koledzy zaczynają mnie szukać na boisku, bo zobaczyli, że potrafię strzelać – mówi napastnik „Nafciarzy” w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Ekstraklasa

Jak bardzo zmieniła się gra Piasta Gliwice i do czego zaprowadzi to zespół Waldemara Fornalika? Jak na ekstraklasowe drużyny wpłyną wstydliwe porażki w Pucharze Polski? Co statystyki mówią o grze Korony Kielce? Czy Cracovia wreszcie znajdzie następcę Krzysztofa Piątka? Dlaczego Lech Poznań cierpi? Na te pytania staramy się odpowiedzieć w zapowiedzi dziesiątej kolejki Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Dlaczego od Michała Janoty zależy styl gry Arki Gdynia? Jaki wpływ na postawę Lechii Gdańsk ma Flavio Paixao? Dlaczego Michał Żyro może odmienić losy Pogoni? Jak Legia Warszawa uśredniła się w Ekstraklasie? Skąd zapaść Lecha i czy poznaniacy zdążą się podnieść na niedzielny hit? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed ósmą kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Pogoń zaliczyła falstart na początku sezonu. W siedmiu spotkaniach, szczecinianie zdobyli trzy punkty, w tym jeden w poprzedniej kolejce z Górnikiem. Radosław Majewski, który do „Portowców” trafił latem, ma nadzieję, że niedługo rozpocznie się dobra seria drużyny – a jego gol w ostatnim spotkaniu – to zapowiedź zwyżki formy pomocnika i całego zespołu. – Strzelamy gole, stwarzamy sytuacje, jeszcze trzeba poprawić kilka rzeczy, dokręcić śrubki w trybikach. Nie ma co się załamywać miejscem w tabeli, tylko dalej działać i ciężko pracować – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Ekstraklasa

– To dopiero początek sezonu, tak na dobrą sprawę jeszcze niczego nie dokonaliśmy. Z meczu na mecz chcemy grać coraz lepiej. To dla nas kluczowa sprawa. Cieszę się z tego, co mnie spotkało przy Reymonta, z tego jaka panuje tu atmosfera w klubie i na trybunach – mówi Maciej Stolarczyk, trener Wisły Kraków, która po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej zagra o fotel lidera z Lechią Gdańsk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży