Ekstraklasa

Największą niespodzianką dziewiątek kolejki LOTTO Ekstraklasy była porażka Legii Warszawa we Wrocławiu (1:2). W naszym podsumowaniu sprawdzamy, z czego wyniknęła kolejna wpadka mistrzów Polski, oprócz tego sprawdzamy brak kreatywności Sandecji Nowy Sącz oraz Lecha Poznań, a także chwalimy Rafała Kurzawę, Filipa Starzyńskiego i Rafała Siemaszkę.

Ekstraklasa

Dla większości trenerów LOTTO Ekstraklasy ostatnie dwa tygodnie przerwy na mecze międzynarodowe było momentem, którego nie mogli się doczekać. W tym okresie zawodnicy mieli i wypocząć po starcie sezonu, i zgrać się przed jesienną częścią rozgrywek. To również szansa, by kibice mogli oglądać lepsze spotkania.

Ekstraklasa

30 sierpnia na stadionie PGE Narodowym zaprezentowano najnowszy raport „Ekstraklasa Piłkarskiego Biznesu 2017”, zawierający analizy dotyczące sportowej i finansowej działalności klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wnioski w nim zawarte są optymistyczne – futbol w wydaniu krajowym wchodzi na coraz wyższy poziom organizacyjny i budzi coraz większe zainteresowanie.

Ekstraklasa

Chociaż Piast Gliwice początku sezonu Ekstraklasy nie może zaliczać do udanych, to kibice mają przynajmniej jeden powód do zadowolenia: 19-letniego wychowanka w pierwszej drużynie. Po odejściu Radosława Murawskiego do Palermo jego miejsce zajął Patryk Dziczek i imponuje dojrzałością w grze, techniką oraz rozegraniem. Na łamach „Łączy Nas Piłka” opowiada o tym, jak niemal przepadł po debiucie dwa lata temu, jak nabierał świadomości oraz o znaczeniu ciężkiej pracy.

Ekstraklasa

W weekend rozegrano sześć z ośmiu spotkań piątej kolejki Lotto Ekstraklasy, ale działo się wystarczająco, by liczbowo przedstawić te wydarzenia. Tym razem skupiamy się na zawodnikach, którzy w ostatnich dniach zaliczyli swoje pierwsze trafienia w lidze lub w danym klubie. Sprawdzamy również statystyki Carlitosa, który rozstrzygnął derby Krakowa i podkreślamy wysoką formę Bartosza Rymaniaka z Korony Kielce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży