PKO Ekstraklasa

Kolejne zwycięstwo przed własną publicznością wywalczył Lech Poznań. W 25. kolejce „Kolejorz” wygrał z Górnikiem Zabrze 4:1, a na listę strzelców dla gospodarzy wpisali się Dani Ramirez, Kamil Jóźwiak i dwukrotnie trafiał Christian Gytkjaer. Honorową bramkę dla zabrzan zaliczył Piotr Krawczyk. Poniżej przedstawiamy skróty spotkań PKO Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

Cracovia kosztem Wisły przejęła sportową hegemonię w Krakowie, ale ostatnie wyniki mówią więcej dobrego o „Białej Gwieździe”, która wiosną spisuje się lepiej niż walczące o puchary „Pasy”. Tak to jest już z derbami – logika w nich nie istnieje, co tylko wróży duże emocje przed dzisiejszym 199. pojedynkiem odwiecznych rywali (godz. 20:30, transmisja w Canal+ Sport).

PKO Ekstraklasa

W pierwszym spotkaniu 24. kolejki PKO Ekstraklasy doszło do sensacji: grający w Bełchatowie beniaminek Raków pokonał mistrza Polski, Piasta Gliwice. Gole dla zespołu z Częstochowy strzelali Daniel Bartl oraz Felicio Brown Forbes. W sobotę na pozycji lidera umocniła się Legia Warszawa, która pokonała na własnym boisku 2:1 Cracovię. Na „Łączy Nas Piłka” obejrzycie skróty wszystkich meczów polskiej ligi.

PKO Ekstraklasa

Czasy „Cidrów” w ekstraklasie minęły już chyba bezpowrotnie, ale ze względu na radzionkowską przeszłość kilku obecnych ekstraklasowiczów, wiele spotkań dla kibiców z tej 16-tysięcznej gminy ma sentymentalne znaczenie. Co więcej, biorą w nich udział mieszkańcy Radzionkowa – Artur Skowronek i Mirosław Smyła.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności