Ekstraklasa

W czwartej kolejce Lotto Ekstraklasy po raz pierwszy w historii dwa mecze zostaną poprowadzone przy wsparciu technologii VAR, czyli Video Assistant Referee. System powtórek wideo online zostanie wykorzystany na piątkowym starciu Wisła Płock – Wisła Kraków (4 sierpnia, godzina 20:30), a także na niedzielnym spotkaniu (6 sierpnia, godz. 15:30) Jagiellonii Białystok z Sandecją Nowy Sącz. Pierwszy z meczów poprowadzi Bartosz Frankowski z Torunia, a w wozie VAR będą Szymon Marciniak i Paweł Sokolnicki. W Białymstoku sędzią głównym będzie zaś Marciniak, a za VAR odpowiadać będą Paweł Gil i Marcin Boniek.

Ekstraklasa

Za nami rewanżowe spotkania II rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W pierwszym meczu Lech Poznań co prawda przegrał 2:3 z FK Haugesund, ale w rewanżu zwyciężył już 2:0. Trafienia na wagę awansu zaliczyli dla polskiej drużyny Darko Jevtic oraz Nicki Bille Nielsen. Z kolei Jagiellonia Białystok przegrała 0:2 w drugim meczu z FK Gabala i nie zdołała awansować do kolejnej rundy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży