PKO Ekstraklasa

Niespodziewany przebieg miał pojedynek Legii Warszawa ze Stalą Mielec. Beniaminek prowadził od 5. minuty. W końcówce pierwszej połowy zespół Czesława Michniewicza trafił dwa razy, lecz przed przerwą był remis po kolejnym skutecznym karnym Macieja Domańskiego. Stal miała jeszcze trzecią jedenastkę, którą na bramkę zamienił Grzegorz Tomasiewicz. W sobotę Pogoń Szczecin pokonała 1:0 Zagłębie Lubin, a pięknego gola w samo okienko już w doliczonym czasie gry strzelił Michał Kucharczyk. Oglądaj skróty wszystkich meczów 14. kolejki PKO Ekstraklasy na Łączy Nas Piłka.

PKO Ekstraklasa

W czwartek rozpoczęła się ostatnia w 2020 roku kolejka PKO Ekstraklasy. Meczem otwierającym tę serię spotkań było starcie Śląska z Wartą Poznań. Chociaż beniaminek zaliczył bardzo mocną końcówkę, to gole autorstwa Israela Puerto i Bartłomieja Pawłowskiego wystarczyły, by trzy punkty zostały we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich skrótów meczów.

PKO Ekstraklasa

Pogoń i Zagłębie to nie tylko czołowe drużyny PKO Ekstraklasy, ale czołowe w Polsce ośrodki, w których stawia się na młodzież. Tylko Lech Poznań zebrał w klasyfikacji Pro Junior System więcej punktów, co tylko pokazuje słuszność kierunku, jaki obrano w Szczecinie oraz Lubinie. – U nas najważniejsza jest jednostka, jej rozwój odbywa się kosztem wyników – usłyszeliśmy w tych klubach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności