PKO Ekstraklasa

Zakończył się sezon PKO Ekstraklasy, zakończyliśmy więc nasz stały cykl „Młodzież Ekstraklasy”, w którym prezentowaliśmy sylwetki młodzieżowców poszczególnych drużyn. Jako pierwszego przedstawiliśmy Kamila Antonika z Arki Gdynia, a ostatniego Karola Filę z Lechii Gdańsk. Łącznie powstało na temat młodych zawodników 37 tekstów, które zebraliśmy w jednym miejscu. Naszej uwadze nie uszedł żaden wyróżniający i wybijający się w lidze młodzieżowiec.

PKO Ekstraklasa

Na drugim miejscu sezon 2019/2020 zakończył Lech Poznań. W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy „Kolejorz” nie dał szans Jagiellonii Białystok i wysoko wygrał 4:0. Dublet zaliczył Christian Gytkjaer, który z 24 trafieniami został królem strzelców, po jednym golu dołożyli Pedro Tiba i Jakub Kamiński. Zapraszamy do obejrzenia skrótów meczów 37. kolejki.

PKO Ekstraklasa

Marcin Cebula do Korony Kielce trafił w wieku 13 lat. Przez osiem sezonów występował z tym zespołem w ekstraklasie. – W Koronie dojrzałem piłkarsko i życiowo. Zaczynałem od wyprowadzania piłkarzy i podawania piłek, a potem mogłem reprezentować ten klub w ekstraklasie. Nadszedł jednak czas rozstania. Nawet gdybyśmy utrzymali się w lidze, to zdania bym nie zmienił. W sobotę zagram po raz ostatni. Nie żegnam się, bo nie jest wykluczone, że tu wrócę – podkreśla 25–letni pomocnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności