PKO Ekstraklasa

Ogłoszony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego związany z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2, powodującym chorobę COVID-19, wymaga szczególnej odpowiedzialności społecznej Polaków. Odpowiedzialne kroki podjęły sztaby szkoleniowe klubów PKO Ekstraklasy, które z jednej strony chronią zawodników przed ryzykiem zakażenia, z drugiej zaś opracowały wytyczne, według których mają trenować zawodnicy. Żaden klub z najwyższej klasy rozgrywkowej nie zdecydował się na zajęcia grupowe.

PKO Ekstraklasa

Cztery drużyny nie przegrały żadnego meczu w ostatnich trzech kolejkach, trzy zakończyły ten gorący ligowy okres bez zwycięstwa. W piątce najgorzej punktujących znalazły się trzy kluby z czołówki, po drugiej stronie tej tabeli znalazły się te, które wciąż rywalizują o ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej. Podsumowujemy intensywny okres w PKO Ekstraklasie.

PKO Ekstraklasa

2 kwietnia 2018 roku. W 77. minucie meczu Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok Bartosz Slisz zadebiutował w ekstraklasie. Niespełna dwa lata później skromny chłopak z Rybnika stał się bohaterem rekordowego transferu wewnątrz ligi. Kosztował Legię 1,5 miliona euro. Droga, jaką musiał pokonać z rodzinnego miasta na salony klubowego futbolu, nie była jednak łatwa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności