PKO Ekstraklasa

Kibicom Podbeskidzia z najfajniejszym okresem w historii klubu kojarzy się trener Robert Kasperczyk. Dzisiaj 53-letni szkoleniowiec wraca do Bielska-Białej. Jak sam podkreśla, wraca do klubu, któremu się nie odmawia i który darzy szczególną estymą. Ale obecne Podbeskidzie to zupełnie inny klub niż ten, w którym Kasperczyk pracował 10 lat temu. A nowy-stary trener ma za zadanie utrzymać pozytywną opinię o sobie wśród kibiców.

PKO Ekstraklasa

Praca w trudnych warunkach i radzenie sobie z problemami, gdy nie na wszystko mamy bezpośredni wpływ to najlepsza szkoła. Człowiek wówczas najlepiej się hartuje. Musisz wtedy podejmować szybkie decyzje. W takiej sytuacji musimy działać dynamicznie, ale z rozwagą. Musimy reagować, gdy otrzymujemy ciosy. Sztuką jest odpowiednie podejście do tego, aby móc je też oddawać. My to robimy swoją ciężką pracą – mówi Bogdan Zając, trener Jagiellonii Białystok, z którym porozmawialiśmy o jego pierwszych miesiącach w nowej roli. Specjalnie dla Łączy Nas Piłka!

PKO Ekstraklasa

Jeszcze w maju 2018 roku Sebastian Musiolik grał w piłkę w drugoligowym ROW Rybnik. Od transferu do Rakowa Częstochowa jego kariera nabrała błyskawicznego tempa – z pierwszej ligi trafił do ekstraklasy, a teraz występuje w Pordenone, we włoskiej Serie B. – Mój przykład to potwierdzenie, że wszystko jest możliwe. Dużo zawdzięczam trenerowi Markowi Papszunowi, który wyciągnął mnie z ROW–u – przyznaje 24–letni napastnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności