Ekstraklasa

Dlaczego od Michała Janoty zależy styl gry Arki Gdynia? Jaki wpływ na postawę Lechii Gdańsk ma Flavio Paixao? Dlaczego Michał Żyro może odmienić losy Pogoni? Jak Legia Warszawa uśredniła się w Ekstraklasie? Skąd zapaść Lecha i czy poznaniacy zdążą się podnieść na niedzielny hit? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed ósmą kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Pogoń zaliczyła falstart na początku sezonu. W siedmiu spotkaniach, szczecinianie zdobyli trzy punkty, w tym jeden w poprzedniej kolejce z Górnikiem. Radosław Majewski, który do „Portowców” trafił latem, ma nadzieję, że niedługo rozpocznie się dobra seria drużyny – a jego gol w ostatnim spotkaniu – to zapowiedź zwyżki formy pomocnika i całego zespołu. – Strzelamy gole, stwarzamy sytuacje, jeszcze trzeba poprawić kilka rzeczy, dokręcić śrubki w trybikach. Nie ma co się załamywać miejscem w tabeli, tylko dalej działać i ciężko pracować – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Ekstraklasa

– To dopiero początek sezonu, tak na dobrą sprawę jeszcze niczego nie dokonaliśmy. Z meczu na mecz chcemy grać coraz lepiej. To dla nas kluczowa sprawa. Cieszę się z tego, co mnie spotkało przy Reymonta, z tego jaka panuje tu atmosfera w klubie i na trybunach – mówi Maciej Stolarczyk, trener Wisły Kraków, która po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej zagra o fotel lidera z Lechią Gdańsk.

Ekstraklasa

Dlaczego mecz Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze będzie starciem dwóch skrajności? Jak ważne są punkty zdobywane na wyjeździe? Czy Lech Poznań zmieni ustawienie, a Domagoj Antolić pozostanie liderem warszawskiej Legii? I wreszcie: przełamie się Pogoń, czy Lechia podtrzyma świetną formę? Zapraszamy na pięciopunktową zapowiedź szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Wicemistrz Polski, Jagiellonia Białystok, podobnie jak pozostali przedstawiciele polskiej Ekstraklasy zakończyła już swój udział w eliminacjach do europejskich pucharów. Jednocześnie odpadniecie z rywalizacji o fazę grupową Ligi Europy i częste podróżnie nie wpłynęły negatywnie na zespół, który bardzo dobrze rozpoczął zmagania ligowe wygrywając cztery z pierwszych pięciu spotkań. - Oby takich meczów było więcej. Mieliśmy więcej czasu na przygotowanie i uważam, że jako zespół zrobiliśmy krok do przodu - mówi szkoleniowiec Jagiellonii Białystok, Ireneusz Mamrot.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży