PKO Ekstraklasa

Kluby, w których pracował w sezonie 2019/20 trener Artur Skowronek, zrealizowały swoje podstawowe cele. Stal Mielec awansowała do PKO Ekstraklasy, z kolei Wisła Kraków utrzymała się w niej. Chociaż udział Skowronka w „walce o ekstraklasę” mielczan jest dużo mniejszy niż jego wkład w uratowanie ligi, to swoją cegiełkę dołożył także do sukcesu dwukrotnego mistrza Polski.

PKO Ekstraklasa

Zakończył się sezon PKO Ekstraklasy, zakończyliśmy więc nasz stały cykl „Młodzież Ekstraklasy”, w którym prezentowaliśmy sylwetki młodzieżowców poszczególnych drużyn. Jako pierwszego przedstawiliśmy Kamila Antonika z Arki Gdynia, a ostatniego Karola Filę z Lechii Gdańsk. Łącznie powstało na temat młodych zawodników 37 tekstów, które zebraliśmy w jednym miejscu. Naszej uwadze nie uszedł żaden wyróżniający i wybijający się w lidze młodzieżowiec.

PKO Ekstraklasa

Na drugim miejscu sezon 2019/2020 zakończył Lech Poznań. W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy „Kolejorz” nie dał szans Jagiellonii Białystok i wysoko wygrał 4:0. Dublet zaliczył Christian Gytkjaer, który z 24 trafieniami został królem strzelców, po jednym golu dołożyli Pedro Tiba i Jakub Kamiński. Zapraszamy do obejrzenia skrótów meczów 37. kolejki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności