PKO Ekstraklasa

W pierwszym meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy Warta Poznań wygrała na wyjeździe ze Stalą Mielec. Jedynego gola strzelił w 88. minucie Mateusz Kuzimski. Drugie sobotnie starcie to już dominacja Cracovii, która ograła u siebie Jagiellonię Białystok 3:1. W niedzielnym hicie ekstraklasy Legia Warszawa pokonała przy Łazienkowskiej Lecha Poznań. Pięknego gola strzelił 19-letni debiutant w zespole Czesława Michniewicza – Kacper Skibicki. Oglądaj skróty spotkań na Łączy Nas Piłka!

PKO Ekstraklasa

Czy Jagiellonia przełamie się zanim z dwóch przegranych meczów zrobi się dłuższa seria? Jak we Wrocławiu zagrają dwie drużyny, których jakość wyznacza w tym sezonie sposób reagowania na boisku? Czy Raków już pewnie czuje się w roli faworyta? Gdzie podziały się gole Legii po stałych fragmentach? Dlaczego Lechowi może pomóc cisza w niedzielnym hicie ligi? Tymi pytaniami zapowiadamy weekendowe starcia PKO BP Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

Sezon 2020/2021 w PKO Ekstraklasie jest drugim w historii, w którym obowiązuje przepis o grze zawodnika o statusie młodzieżowca. W bieżących rozgrywkach są to piłkarze urodzeni w roku 1999 i młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym ich występów, aktualizowanym po każdej kolejce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności