PKO Ekstraklasa

Jego byli trenerzy mówią, że zdobywanie bramek ma we krwi. Po prostu urodził się z talentem strzeleckim. Szczególny tego wyraz dał w Fortuna 1 lidze, kiedy debiutował na tak wysokim poziomie rozgrywkowym, a mimo to, mając 19 lat, zaliczył dziesięć trafień. W PKO Ekstraklasie Patryk Szysz dopiero przeciera szlaki, ale znalazł już sposób na pokonanie bramkarzy z tej ligi. Teraz pytanie, czy zdolności snajperskie pokaże także w reprezentacji Czesława Michniewicza?

PKO Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze przez cały czas trwania meczu przynajmniej jednego zawodnika młodzieżowego. Są to piłkarze urodzeni w roku 1998 oraz młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ich występów, który będzie aktualizowany po każdej ligowej kolejce.

PKO Ekstraklasa

Czy Piast Gliwice już pokazał, że znów będzie liczył się w walce o tytuł? Na ile Wisła Kraków w walce o górną część tabeli będzie musiała liczyć na formę Pawła Brożka? Czy Pogoń Szczecin – lub Śląsk Wrocław – znów zaczną równać do swoich średnich wyników? Czy Lech da kibicom w Poznaniu powody do radości? Jak trudne wyzwanie stoi teraz przed Legią Vukovicia? Zapraszamy do lektury zapowiedzi siódmej kolejki PKO Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

W rodzinie Buksów bardziej znany jest jego brat – Adam, ale jedna bramka, którą zdobył przeciwko Jagiellonii Białystok, sprawiła, że też trafił do świadomości wielu kibiców PKO Ekstraklasy. Za jednym razem Aleksander Buksa zapisał się w historii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce oraz Wisły Kraków. – Spokój, chłodna głowa, nie tylko na boisku – charakteryzuje piłkarza trener Adrian Filipek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności