PKO Ekstraklasa

W pierwszym meczu PKO Ekstraklasy po wznowieniu rozgrywek piłkarskich w Polsce Śląsk Wrocław zremisował na własnym boisku 1:1 z Rakowem Częstochowa. W 83. minucie prowadzenie gościom dał Felicio Brown Forbes. W doliczonym czasie gry z rzutu karnego wyrównał Michał Chrapek. W drugim piątkowym spotkaniu Zagłębie Lubin pewnie, bo aż 3:0 pokonało w Szczecinie Pogoń. Na Łączy Nas Piłka zapraszamy na skróty wszystkich spotkań 27. kolejki PKO Ekstraklasy! Zaczynamy!

PKO Ekstraklasa

W marcu Maciej Bartoszek objął Koronę Kielce po raz drugi w swojej trenerskiej karierze i po raz drugi ma za zadanie uchronić ją przed spadkiem z PKO Ekstraklasy. – Znajdujemy się w gorszej sytuacji niż wtedy, ale jestem dobrej myśli. Wcale nie ma tu takiej złej grupy piłkarzy, jak się mówi – przyznaje. W rozmowie z Łączy Nas Piłka 42-letni szkoleniowiec opowiada m.in. o swojej filozofii budowania drużyny, relacjach z prezesem Korony i o tym, komu obiecał, że utrzyma kielecką drużyną w elicie.

PKO Ekstraklasa

Dwie cechy, które zawsze charakteryzowały Przemysława Wiśniewskiego to charakter, który przejął po ojcu, byłym piłkarzu, wynikający także z miejsca urodzenia zawodnika, oraz solidność. To one ukształtowały młodego obrońcę. Nie wyróżniał się na tle rówieśników, jednak wybił się ponad przeciętność, sumiennie budując swoją pozycję w każdym zespole, kończąc na ekstraklasowym Górniku Zabrze.

PKO Ekstraklasa

Zespół Medyczny PZPN informuje, że w drużynach PKO BP Ekstraklasy wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności