PKO Ekstraklasa

Sezon 2020/2021 w PKO Ekstraklasie jest drugim w historii, w którym obowiązuje przepis o grze zawodnika o statusie młodzieżowca. W bieżących rozgrywkach są to piłkarze urodzeni w roku 1999 i młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym ich występów, aktualizowanym po każdej kolejce.

PKO Ekstraklasa

Gdy ich nazwiska znalazły się w gronie powołanych przez selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousę na marcowe mecze eliminacji mistrzostw świata, wielu ten ruch mógł zaskakiwać. – To zawodnicy, którzy mają dobrą perspektywę przed sobą – podkreślał jednak Sousa. To sytuacja bardzo dobra z... perspektywy Pogoni Szczecin, której obaj piłkarze dają określoną jakość.

PKO Ekstraklasa

Ile w ciągu kilku dni zdołają odmienić starzy-nowi szkoleniowcy w lidze: Maciej Skorża, Włodzimierz Gąsior i Maciej Bartoszek? Dlaczego Wisła Kraków potrzebuje złapać drugi oddech w meczu z Wartą Poznań? Co sprawiło, że Cracovia ma takie problemy z wygrywaniem? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed meczami 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa

Młodszy – Mateusz rozegrał więcej meczów w PKO Ekstraklasie i zwiedził więcej klubów. Starszy – Adrian od lat związany jest z Wielkopolską. Jeden i drugi mają na koncie awans. Statystyki Lisa z Wisły Kraków i Lisa z Warty Poznań w trwającym sezonie są podobne, tym ciekawiej zapowiada się bezpośredni pojedynek między nimi, do którego dojdzie w sobotę o godz. 20:00 w Krakowie.

PKO Ekstraklasa

Kiedy problemy zdrowotne wreszcie przestały mu dokuczać, mógł pokazać, co i ile potrafi. Drogę  do ekstraklasy pokonał, zaczynąc w Centralnej Lidze Juniorów Zagłębia Lubin, potem grając w rezerwach. Piłkarz o imieniu i nazwisku: Kamil Kruk powoli staje się coraz bardziej rozpoznawalną osobą w polskiej piłce. W końcu chodzi o młodzieżowego reprezentanta Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności