PKO Ekstraklasa

Obrońca Śląska Wrocław w listopadzie doznał poważnej kontuzji kolana. Cztery miesiące po operacji wciąż jest w trakcie rehabilitacji, ale widzi światełko w tunelu. – Czuję się na siłach, by pograć jeszcze dwa, trzy sezony. Mam nadzieję, że wkrótce wrócimy na boisko. Róbmy wszystko, siedźmy w domu, by jak najszybciej znów było normalnie – mówi 35-letni Łukasz Broź.

PKO Ekstraklasa

– Wyznaję zasadę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nie wierzę w przypadki, wierzę w opatrzność. Takie sytuacje jak pandemia koronawirusa, czy w moim przypadku śmierć bliskiej osoby, mają coś na celu – mówi w szczerym wywiadzie z Łączy Nas Piłka były trener Wisły Płock, Arki Gdynia, Korony Kielce, czy Górnika Zabrze Leszek Ojrzyński.

PKO Ekstraklasa

Jagiellonia również angażuje się w walkę z koronawirusem. W poniedziałek przedstawiciele klubu przekazali stacji pogotowia ratunkowego przy ulicy Poleskiej w Białymstoku produkty: rękawiczki jednorazowego użytku, płyny do dezynfekcji rąk, płyny do dezynfekcji powierzchni płaskich, chusteczki, ręczniki papierowe, a także ozonator.

PKO Ekstraklasa

Ledwo przekroczył próg pełnoletniości, a już miał na koncie ponad 20 gier w ekstraklasie. Im jednak dalej, tym było mu trudniej – liczba meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej wcale nie rosła proporcjonalnie do jego wieku. Przemysław Mystkowski podejmuje kolejną próbę postawienia mocnego akcentu w Jagiellonii Białystok, której jest wychowankiem. Jego przygoda z klubem z Podlasia zaczęła się od... niewinnego kłamstewka ojca.

PKO Ekstraklasa

Ogłoszony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego związany z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2, powodującym chorobę COVID-19, wymaga szczególnej odpowiedzialności społecznej Polaków. Odpowiedzialne kroki podjęły sztaby szkoleniowe klubów PKO Ekstraklasy, które z jednej strony chronią zawodników przed ryzykiem zakażenia, z drugiej zaś opracowały wytyczne, według których mają trenować zawodnicy. Żaden klub z najwyższej klasy rozgrywkowej nie zdecydował się na zajęcia grupowe.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności