Ekstraklasa

Jak Lechia Gdańsk poradzi sobie z rolą faworyta w meczu z Cracovią? Kiedy Zdenek Ondrasek wróci do formy strzeleckiej z początku sezonu? Na jakiej podstawie pierwszego od września zwycięstwa będzie szukać Miedź Legnica? Czy w Kielcach czeka kibiców najbardziej intensywny mecz kolejki? Jak Lech szykuje się na przyjście Adama Nawałki? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed piętnastą serią spotkań LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Czy Cracovia zacznie być skuteczniejsza pod bramką przeciwnika? Dlaczego Śląsk Wrocław ma takie problemy z odnoszeniem zwycięstw u siebie? Kiedy Legia zacznie częściej wygrywać niż remisować? Czy piłkarze Zagłębia Lubin dojrzeją u nowego trenera? Czy Lech podniesie się z kolejnego kryzysu? Pytamy o to w zapowiedzi czternastej kolejki ligowej LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

Radość i pech – tych dwóch jakże skrajnych stanów emocjonalnych doświadczył w ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy Jakub Łukowski. Zaliczył swoje pierwsze trafienia na tym poziomie rozgrywek, ale doznał też kontuzji, która eliminuje go z gry na kilka tygodni. – Mecz w Lubinie miał być dla mnie impulsem. Uwierzyłem, że jestem w stanie strzelać gole w ekstraklasie. Może jeszcze przyjdzie mój czas – mówi piłkarz Wisły Płock w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Ekstraklasa

Co było przyczyną słabej dyspozycji Zagłębia Sosnowiec i czy zmiana trenera odwróci losy beniaminka? Jak poradzi sobie Kibu Vicuna w roli pierwszego trenera Wisły Płock? Dlaczego środek pola Śląska Wrocław nie wytrzymuje meczów? Skąd domowa nieskuteczność Legii? Czy Korona może liczyć na kolejne gole Mateja Pucko? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed spotkaniami dwunastej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa

W najbliższej, 12. kolejce LOTTO Ekstraklasy (19 – 22.10.2018 r.), kluby dołączą do akcji „Pokaż Rasizmowi Czerwoną Kartkę” i poprzez uniesienie przed meczami przez zawodników i sędziów symbolicznych czerwonych kartek, dadzą dowód na solidarny sprzeciw wobec nietolerancji i uprzedzeniom rasowym.

Ekstraklasa

Sebastian Kowalczyk przeżył niedawno najpiękniejsze chwile w swojej karierze – zaliczył premierowe trafienie w LOTTO Ekstraklasie. W tym sezonie rozegrał pięć meczów, w ostatnich tygodniach częściej pojawia się na boisku, a takie występy, jak przeciwko Wiśle Płock, są jego kartą przetargową na przyszłość. Zresztą 20-latek jest przyszłością Pogoni Szczecin. – Dostałem nauczkę, że jeśli nie będę pokazywał odpowiednich argumentów, to nie będę wychodził w jedenastce. Zdałem sobie sprawę, że nic za darmo nie przychodzi. Ciężko pracowałem, skupiałem się na tym, aby jak najwięcej dać od siebie. I teraz są tego efekty – mówi pomocnik w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży