eFutbol

Jeszcze nie tak dawno, podczas mistrzostw Polski w grze FIFA 17, był mało rozpoznawalnym graczem. Niedługo potem został pierwszym Polakiem, który osiągnął bilans 40-0 w rozgrywkach Ligi Weekendowej, zakwalifikował się na turnieje regionalne w cyklu FUT Champions oraz finały mistrzostw świata FIFA eWorld Cup, a także wygrał pierwszy zagraniczny turniej. O eFutbolu porozmawialiśmy z Damianem „Damie” Augustyniakiem – zawodnikiem AS Roma.

eFutbol

W niedzielę zakończyły się eliminacje do reprezentacji Polski w grze eFootball PES 2020. Po niezwykle zaciętych i emocjonujących meczach poznaliśmy trzech zawodników, którzy wraz z Michałem „Misiek_LFC” Petrusem będą reprezentować Polskę m.in. w eliminacjach do mistrzostw Europy eEURO 2020.

eFutbol

W społeczności gier z serii Pro Evolution Soccer jest od ponad dziesięciu lat, a pierwszy kontakt z grą miał już w 1998 roku. Jako gracz zdobył m.in. drużynowe wicemistrzostwo Polski, w roli sędziego piastował funkcję globalnego admina w oficjalnym turnieju Konami, a jako organizator od pięciu lat prowadzi własne rozgrywki pod nazwą PES Championship Series. Przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Marcinem Kwiecińskim, znanym na scenie PES jako „Asator”

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności