eFutbol

Za nami kolejny towarzyski mecz międzynarodowy rozegrany na wirtualnej murawie. Na kanałach Łączy Nas Piłka widzieliśmy już mecze z Finami, Ukraińcami oraz Rosjanami, a tym razem nadszedł czas na bardzo mocnego rywala – Hiszpanię. W tym interesującym spotkaniu w grze FIFA 20 reprezentowali nas Kamil Grabara oraz Miłosz Bogdanowski, a mecz skomentowała legenda polskiej „komentatorki” – Dariusz Szpakowski.

eFutbol

Na przełomie kilku dni reprezentacja Polski w eFutbolu dwukrotnie brała udział w towarzyskim Turnieju 3 Narodów organizowanym przez włoską federację piłkarską. Tym razem wystąpiła reprezentacja w grze FIFA 20, która zmierzyła się z Izraelem oraz gospodarzami turnieju – Włochami. W pierwszym meczu z Izraelem padł remis 2:2, a następnie pokonaliśmy graczy z Półwyspu Apenińskiego wynikiem 3:2.

eFutbol

Reprezentacja Polski w eFutbolu wygrała w towarzyskim Turnieju 3 Narodów w grze PES 2020. Polacy zmierzyli się z finalistami eEURO 2020 – Włochami, a także ze Szwedami. W meczu otwarcia nasza drużyna pokonała faworyzowanych zawodników z Półwyspu Apenińskiego 5:2, a zwycięstwo w rozgrywkach zapewniła sobie po pokonaniu Skandynawów 3:1.

eFutbol

Ten mecz zdecydował o pierwszym miejscu w turniejowej grupie. Wczoraj Rosja pokonała Finlandię 6:0, a my ulegliśmy Finom 1:3. Zadanie na środę było więc jasne: reprezentacja Polski, którą kierowali Krystian Bielik (piłkarz Derby) i Damian „Damie” Augustyniak (esportowiec z AS Roma), musiała wysoko pokonać rosyjski duet: Aleksandr Sobolev (piłkarz Spartaka Moskwa) i Andrei „Timon” Gurev (esportowiec z Gambit Esports). Dwumecz o wszystko (a jakże!) skomentował oczywiście Dariusz Szpakowski.

eFutbol

Polacy w ramach międzynarodowego turnieju piłkarskich federacji w grę FIFA 20 mają pierwszy mecz za sobą. Nadszedł rewanż z Finami, którzy wcześniej polegli z biało-czerwonymi, a tym razem w dwumeczu lepsi okazali się rywale. Nasz reprezentant w eFutbolu Damian „Damie” Augustyniak przegrał 0:2 z Jesse „Kossu72” Kosamo, a remisem 1:1 natomiast zakończyła się rywalizacja Krystiana Bielika z Pyrym Soirim. Zapraszamy do obejrzenia starć Polaków z Finami.

eFutbol

Po dwóch sparingach przychodzi czas na mecze o coś! Już dziś od godz. 18:15 zapraszamy Was na transmisję dwumeczu reprezentacji Polski i Finlandii w ramach międzynarodowego turnieju piłkarskich federacji w grę FIFA20. Po polskiej stronie nasz reprezentant z boiska Krystian Bielik oraz nasz reprezentant w eFutbolu – Damian „Damie” Augustyniak. U rywali zagrają piłkarz fińskiej kadry Pyry Soiri oraz fiński esportowiec Jesse „Kossu72” Kosamo. Ze studia „Łączy nas piłka” mecze skomentuje „na żywo” oczywiście sam Dariusz Szpakowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności