eFutbol

Na polskich wirtualnych boiskach od wielu lat króluje FIFA, ale społeczność PES doczekała się swoich „5 minut”. Jednym z nich jest Kasjan Bojarowski, który został reprezentantem Polski po wygraniu eliminacji organizowanych przez PZPN. Z „Kasym” rozmawialiśmy nie tylko o eSporcie, ale też o prawdziwej piłce, która towarzyszy mu od jego pierwszych kroków.

eFutbol

Po 2993 meczach na wirtualnej murawie poznaliśmy zwycięzców ePucharu Kibica w eFutbolu. Rozgrywki toczyły się w grach eFootball PES 2020 (PS4) oraz FIFA 20 (Xbox One oraz PS4), a wzięło w nich udział ponad 1600 uczestników. Zwycięzcami okazali się Tomasz „Tomek601” Legut, Adrian „Strav1x” Strawiński oraz Mikołaj „TheOnly1Ziko” Ziętek.

eFutbol

Robert Lewandowski oraz Wojciech Szczęsny zostali nagrodzeni specjalnymi kartami „drużyny dotychczasowego sezonu” w trybie Ultimate Team gry FIFA 20. Karta Lewandowskiego jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy w historii gry „Lewy” otrzymał najwyższą notę ogólną – 99.

eFutbol

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do wzięcia udziału w ePucharze Kibica w grach FIFA20 oraz eFootball PES 2020. Wirtualne rozgrywki dedykowane są wszystkim entuzjastom piłki nożnej oraz esportu, a ich celem jest zaoferowanie futbolowych emocji w czasie oczekiwania na powrót piłki nożnej z pełnymi trybunami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności