Aktualności

Sytuacja, z którą mamy do czynienia w całej Europie, nie pozwala piłkarzom polskich klubów na normalne sesje treningowe. Normalne w sensie zajęć grupowych. Są jednak pod nadzorem specjalistów, a treningi indywidualne, które wykonują „na własną rękę” mają im pomóc wrócić na boiska bez większych spadków w formie fizycznej. – Traktujemy ten czas jak dodatkowy okres przygotowawczy – mówi trener przygotowania fizycznego w reprezentacji Polski Leszek Dyja.

eFutbol

W związku z decyzją wojewody śląskiego o zakazie udziału publiczności podczas Intel Extreme Masters, która dotyczy również targów IEM Expo, z wielkim żalem nie przywitamy Was na specjalnej strefie łączącej świat wirtualnego futbolu oraz tradycyjnej piłki. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym boisko piłkarskie, zaprosiliśmy wyjątkowych gości ze świata piłki nożnej oraz planowaliśmy rozegrać pierwsze oficjalne spotkanie reprezentacji Polski w grze eFootball PES 2020. W tej sytuacji chcemy poinformować fanów eFutbolu, że nasi reprezentanci zmierzą sie z Hiszpanami. Transmisja będzie dostępna zgodnie z zapowiedziami na kanałach Łączy nas eFutbol w sobotę 29.02 od godziny 14:00.

eFutbol

Już w piątek 28 lutego Katowice ponownie staną się stolicą światowego esportu, a Polski Związek Piłki Nożnej będzie częścią tego wydarzenia. Gracze z całego globu będą obserwowali zmagania podczas finałów Intel Extreme Masters, a dziesiątki tysięcy gości będzie obecnych na targach IEM Expo. Fani gier komputerowych i konsolowych będą mogli odwiedzić strefę PZPN eFUTBOL, która po raz pierwszy będzie obecna na takim wydarzeniu.

eFutbol

W niedzielę późnym wieczorem zakończyły się eliminacje do reprezentacji Polski w grze FIFA 20. Po niezwykle zaciętych i emocjonujących meczach poznaliśmy dwóch zwycięzców kwalifikacji, którzy dołączyli do zawodników powołanych na podstawie światowego rankingu FIFA Global Series. Czwórka reprezentantów będzie reprezentować Polskę m.in. w eliminacjach do mistrzostw świata FIFA eNations Cup oraz międzynarodowych meczach towarzyskich.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności