eFutbol

Robert Lewandowski oraz Wojciech Szczęsny zostali nagrodzeni specjalnymi kartami „drużyny dotychczasowego sezonu” w trybie Ultimate Team gry FIFA 20. Karta Lewandowskiego jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy w historii gry „Lewy” otrzymał najwyższą notę ogólną – 99.

eFutbol

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do wzięcia udziału w ePucharze Kibica w grach FIFA20 oraz eFootball PES 2020. Wirtualne rozgrywki dedykowane są wszystkim entuzjastom piłki nożnej oraz esportu, a ich celem jest zaoferowanie futbolowych emocji w czasie oczekiwania na powrót piłki nożnej z pełnymi trybunami.

eFutbol

Za nami kolejny towarzyski mecz międzynarodowy rozegrany na wirtualnej murawie. Na kanałach Łączy Nas Piłka widzieliśmy już mecze z Finami, Ukraińcami oraz Rosjanami, a tym razem nadszedł czas na bardzo mocnego rywala – Hiszpanię. W tym interesującym spotkaniu w grze FIFA 20 reprezentowali nas Kamil Grabara oraz Miłosz Bogdanowski, a mecz skomentowała legenda polskiej „komentatorki” – Dariusz Szpakowski.

eFutbol

Na przełomie kilku dni reprezentacja Polski w eFutbolu dwukrotnie brała udział w towarzyskim Turnieju 3 Narodów organizowanym przez włoską federację piłkarską. Tym razem wystąpiła reprezentacja w grze FIFA 20, która zmierzyła się z Izraelem oraz gospodarzami turnieju – Włochami. W pierwszym meczu z Izraelem padł remis 2:2, a następnie pokonaliśmy graczy z Półwyspu Apenińskiego wynikiem 3:2.

eFutbol

Reprezentacja Polski w eFutbolu wygrała w towarzyskim Turnieju 3 Narodów w grze PES 2020. Polacy zmierzyli się z finalistami eEURO 2020 – Włochami, a także ze Szwedami. W meczu otwarcia nasza drużyna pokonała faworyzowanych zawodników z Półwyspu Apenińskiego 5:2, a zwycięstwo w rozgrywkach zapewniła sobie po pokonaniu Skandynawów 3:1.

eFutbol

Ten mecz zdecydował o pierwszym miejscu w turniejowej grupie. Wczoraj Rosja pokonała Finlandię 6:0, a my ulegliśmy Finom 1:3. Zadanie na środę było więc jasne: reprezentacja Polski, którą kierowali Krystian Bielik (piłkarz Derby) i Damian „Damie” Augustyniak (esportowiec z AS Roma), musiała wysoko pokonać rosyjski duet: Aleksandr Sobolev (piłkarz Spartaka Moskwa) i Andrei „Timon” Gurev (esportowiec z Gambit Esports). Dwumecz o wszystko (a jakże!) skomentował oczywiście Dariusz Szpakowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności