ŻUBR DROHICZYN | Klasa okręgowa

ŻUBR DROHICZYN

ŻUBR DROHICZYN

Albert Bielik
data urodzenia: 27.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Borzym
data urodzenia: 16.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Borzym
data urodzenia: 04.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Buśko
data urodzenia: 19.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Pietruk Damian
data urodzenia: 14.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krystian Dawidziuk
data urodzenia: 13.12.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Ilczuk
data urodzenia: 25.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Kosiński
data urodzenia: 06.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Marciniak
data urodzenia: 31.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Marciniak
data urodzenia: 12.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Perlejewski
data urodzenia: 13.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Perlejewski
data urodzenia: 12.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Pieczyski
data urodzenia: 21.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Pietruk
data urodzenia: 13.05.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Radziszewski
data urodzenia: 29.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Sielewonowski
data urodzenia: 04.03.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Sielewonowski
data urodzenia: 17.11.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Słomczyński
data urodzenia: 03.04.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Sorokosz
data urodzenia: 12.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Stasiuk
data urodzenia: 07.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Stasiuk
data urodzenia: 07.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Stolarczuk
data urodzenia: 26.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sylwester Tararuj
data urodzenia: 31.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Walczuk
data urodzenia: 28.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Warzyński
data urodzenia: 13.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Zabokrzecki
data urodzenia: 27.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Zagubień
data urodzenia: 16.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 AMATOR MASZEWO 10 22
2 SKRA DROBIN 9 21
3 ŚWIT STAROŹREBY 9 18
4 ZRYW BIELSK 9 16
5 ORZEŁ GOLESZYN 9 14
6 DELTA SŁUPNO 9 14
7 STOCZNIOWIEC PŁOCK 9 13
8 UNIA IŁÓW 9 11
9 UNIA CZERMNO 9 10
10 POGOŃ SŁUPIA 9 9
11 SKRWA ŁUKOMIE 10 9
12 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 9 8
13 STEGNY WYSZOGRÓD 9 8
14 START PROBOSZCZEWICE 9 6
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży