ZRYW ŁAŻANY | Klasa B

ZRYW ŁAŻANY

ZRYW ŁAŻANY

Kamil Bajkowski
data urodzenia: 08.01.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Bałuk
data urodzenia: 06.07.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Jadach
data urodzenia: 15.04.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Jóda
data urodzenia: 20.08.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jerzy Kania
data urodzenia: 31.08.1971
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Kania
data urodzenia: 19.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kądziołka
data urodzenia: 15.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kąsik
data urodzenia: 03.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Korzekwa
data urodzenia: 18.09.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Łodej
data urodzenia: 19.09.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Łodej
data urodzenia: 25.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Majewski
data urodzenia: 29.07.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Pieniążek
data urodzenia: 29.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Policht
data urodzenia: 03.11.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Rachajski
data urodzenia: 08.09.1975
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Ridel
data urodzenia: 13.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Sobieraj
data urodzenia: 16.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Sołtysiak
data urodzenia: 12.12.1969
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Sołtysiak
data urodzenia: 02.08.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Armand Toporowski
data urodzenia: 26.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Waligórski
data urodzenia: 21.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Wandzio
data urodzenia: 26.07.1970
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Więckowiak
data urodzenia: 03.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Więckowiak
data urodzenia: 29.10.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Wojak
data urodzenia: 18.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 JUTRZENKA CEGŁÓW 5 12
2 GRODZISK KRZYMOSZE 5 12
3 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 5 12
4 AMAZONKA WIŚNIEW 5 10
5 ŚWIT BARCZĄCA 4 9
6 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 5 9
7 NIWA TĘCZKI 5 8
8 ULKS GOŁĄBEK 4 7
9 BŁĘKITNI STOCZEK 5 7
10 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 5 6
11 NOJSZEWIANKA DOBRE 5 6
12 KORONA OLSZYC 5 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 5 0
14 STRZELEC CHODÓW 5 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności