Zorza I Dobrzany | Klasa okręgowa

Zorza Dobrzany

Zorza I Dobrzany

Bartosz Banasiak
data urodzenia: 26.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Donifacy
data urodzenia: 10.05.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Dutkowski
data urodzenia: 24.10.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Dziewiński
data urodzenia: 12.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Filocha
data urodzenia: 17.06.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Grudziński
data urodzenia: 17.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Grzelak
data urodzenia: 09.11.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Jagodziński
data urodzenia: 19.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Jarząbek
data urodzenia: 03.04.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kamecki
data urodzenia: 16.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Klęczar
data urodzenia: 06.06.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kołodziej
data urodzenia: 01.06.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Krawczyk
data urodzenia: 06.01.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Kubiak
data urodzenia: 26.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kurant
data urodzenia: 22.02.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Łyp
data urodzenia: 07.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Nachim
data urodzenia: 28.05.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Odya
data urodzenia: 19.09.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Olejnik
data urodzenia: 31.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Andrzej Pedrycz
data urodzenia: 24.03.1973
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Piłat
data urodzenia: 17.04.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Piotrowski
data urodzenia: 27.02.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Rembisz
data urodzenia: 02.03.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Rybka
data urodzenia: 18.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Śliwiński
data urodzenia: 03.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Zawadzki
data urodzenia: 15.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT STAROŹREBY 22 49
2 SKRA DROBIN 22 46
3 STOCZNIOWIEC PŁOCK 22 39
4 ZRYW BIELSK 22 38
5 AMATOR MASZEWO 22 37
6 UNIA CZERMNO 22 36
7 DELTA SŁUPNO 22 34
8 ORZEŁ GOLESZYN 22 34
9 UNIA IŁÓW 22 29
10 POGOŃ SŁUPIA 22 26
11 START PROBOSZCZEWICE 22 24
12 SKRWA ŁUKOMIE 22 22
13 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 22 16
14 STEGNY WYSZOGRÓD 22 9
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności