Zodiak Sucha | Klasa A

Zodiak Sucha

Zodiak Sucha

Roman Blyznak
data urodzenia: 12.05.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Chyc
data urodzenia: 18.06.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Cybulski
data urodzenia: 15.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Cybulski
data urodzenia: 18.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Gajda
data urodzenia: 16.02.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Glegoła
data urodzenia: 03.12.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ernest Grzegorzewski
data urodzenia: 28.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Jasiński
data urodzenia: 08.10.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Łukasik
data urodzenia: 03.06.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Mikuła
data urodzenia: 20.03.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Molenda
data urodzenia: 16.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Napiórkowski
data urodzenia: 11.08.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Nowak
data urodzenia: 17.03.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Nowicki
data urodzenia: 05.02.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Oleksak
data urodzenia: 08.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Pałczyński
data urodzenia: 10.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Piekarski
data urodzenia: 13.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Puk
data urodzenia: 04.08.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Rumniak
data urodzenia: 20.09.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Siek
data urodzenia: 29.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emil Stachowiak
data urodzenia: 07.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Sznyra
data urodzenia: 12.10.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Leszek Szpaderski
data urodzenia: 19.06.1970
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Wielgus
data urodzenia: 12.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Wójcik
data urodzenia: 03.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa A 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 TAJFUN JARTYPORY 6 14
2 WATRA MROZY 6 13
3 POLONEZ MORDY 6 11
4 ŁDK ŁOSICE 6 10
5 RYWAL RUCHNA 6 9
6 KOLEKTYW OLEŚNICA 6 8
7 KOSOVIA KOSÓW LACKI 6 8
8 TĘCZA STANISŁAWÓW 6 8
9 LKS OSTRÓWEK 6 8
10 SĘP ŻELECHÓW 6 8
11 WICHER SADOWNE 6 7
12 TĘCZA KORCZEW 6 5
13 ISKRA KOTUŃ 6 3
14 OLIMPIA LATOWICZ 6 3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności