Zjednoczeni Kaczory | Trzecia liga kobiet

Zjednoczeni Kaczory

Zjednoczeni Kaczory

Patrycja Bielecka
data urodzenia: 29.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Malwina Czajkowska
data urodzenia: 07.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maja Czapiewska
data urodzenia: 01.07.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Górecka
data urodzenia: 06.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Angelika Janikowska
data urodzenia: 12.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Kafka
data urodzenia: 05.08.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sandra Kapidura
data urodzenia: 11.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julia Kornaga
data urodzenia: 02.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wioleta Majewska
data urodzenia: 07.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ewelina Maślanka
data urodzenia: 28.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patrycja Matuszak
data urodzenia: 28.12.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Magdalena Nerkowska
data urodzenia: 16.03.1979
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Małgorzata Pisarek
data urodzenia: 04.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktoria Raszewska
data urodzenia: 02.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Rowicka
data urodzenia: 23.05.2004
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
O
Karina Seyda
data urodzenia: 06.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Agnieszka Skowrońska
data urodzenia: 24.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kinga Sołtysiak
data urodzenia: 27.12.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Stawna
data urodzenia: 08.06.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ilona Sternik
data urodzenia: 13.12.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daria Ślebioda
data urodzenia: 03.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Angelika Śmiechowska
data urodzenia: 07.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Magdalena Wegner
data urodzenia: 18.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Ewa Wełniak
data urodzenia: 15.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Weronika Ziembikiewicz
data urodzenia: 17.04.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga kobiet 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KS ZAMŁYNIE RADOM 15 39
2 UKS MAZOVIA GRODZISK MAZOWIECKI 14 34
3 KS KRÓLEWSCY PŁOCK 14 28
4 FK JANTAR OSTROŁEKA 15 28
5 MUKS PRAGA II WARSZAWA 13 22
6 KS OSTROVIA OSTRÓW MAZ. 15 18
7 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 15 16
8 DAF PŁOŃSK 15 16
9 GKS ORLĘTA BABOSZEWO 15 10
10 MLKS ŻBIK NASIELSK 15 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności