ZGODA GRODZISZCZE | Klasa B

ZGODA GRODZISZCZE

ZGODA GRODZISZCZE

Marcin Dudek
data urodzenia: 07.02.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Dudka
data urodzenia: 18.07.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mieczysław Dudziec
data urodzenia: 01.01.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Duź
data urodzenia: 03.08.1967
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Dychus
data urodzenia: 27.08.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Dziedzic
data urodzenia: 21.09.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Gomułka
data urodzenia: 09.07.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Kiepura
data urodzenia: 22.08.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Korab
data urodzenia: 16.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mariusz Krukar
data urodzenia: 07.02.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kornel Kuczyński
data urodzenia: 09.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kwiatkowski
data urodzenia: 09.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Marciniak
data urodzenia: 12.08.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Morawski
data urodzenia: 02.03.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Niedźwiecki
data urodzenia: 18.03.1981
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Polak
data urodzenia: 21.07.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Szmigielski
data urodzenia: 12.12.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Śliżewski
data urodzenia: 02.11.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Walczybok
data urodzenia: 22.12.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Widła
data urodzenia: 25.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Wieczorek
data urodzenia: 06.12.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Wierzbicki
data urodzenia: 09.04.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wrona
data urodzenia: 20.09.1989
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Łukasz Zelek
data urodzenia: 03.04.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Żurek
data urodzenia: 15.01.1969
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Żurek
data urodzenia: 08.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Siedlce: Klasa B 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚWIT BARCZĄCA 2 6
2 AMAZONKA WIŚNIEW 2 6
3 NIWA TĘCZKI 2 4
4 PODLASIE II SOKOŁÓW PODLASKI 2 3
5 KSS PROMNIK GOŃCZYCE 2 3
6 PŁOMIEŃ II DĘBE WIELKIE 2 3
7 JUTRZENKA CEGŁÓW 2 3
8 GRODZISK KRZYMOSZE 2 3
9 BŁĘKITNI STOCZEK 2 3
10 NOJSZEWIANKA DOBRE 2 3
11 ULKS GOŁĄBEK 2 3
12 KORONA OLSZYC 2 1
13 BTS VERIFIS WYROZĘBY 2 0
14 STRZELEC CHODÓW 2 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności