ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI II | Klasa A

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI II

Łukasz Arendarski
0 FANÓW
Patryk Arendarski
0 FANÓW
Marcin Bakalarz
0 FANÓW
Dawid Bakalarz
0 FANÓW
Adrian Bakalarz
0 FANÓW
Przemysław Baron
0 FANÓW
Wojciech Bierut
0 FANÓW
Bogdan Bołaz
0 FANÓW
Wojciech Brzózka
0 FANÓW
Krystian Burczak
0 FANÓW
Dawid Chamerski
0 FANÓW
Wiktor Chamerski
0 FANÓW
Szymon Ciastowicz
0 FANÓW
Tomasz Ciborowski
0 FANÓW
Radosław Czachor
0 FANÓW
Grzegorz Czachor
0 FANÓW
Dawid Czarnota
0 FANÓW
Mariusz Deryło
0 FANÓW
Radosław Deryło
0 FANÓW
Paweł Furtan
0 FANÓW
Sebastian Furtan
0 FANÓW
Patryk Garczarek
0 FANÓW
Bartłomiej Gawdonowicz
0 FANÓW
Rafał Góral
0 FANÓW
Patryk Graj
0 FANÓW
Wiktor Herbut
0 FANÓW
Patryk Jaszek
0 FANÓW
Sylwester Jaźwiński
0 FANÓW
Roman Kieniuk
0 FANÓW
Marcin Kolasa
0 FANÓW
Łukasz Kurtyka
0 FANÓW
Krzysztof Kusowski
0 FANÓW
Radosław Lipatow
0 FANÓW
Rafał Macierzyński
0 FANÓW
Alan Madejczyk
0 FANÓW
Kacper Malec
0 FANÓW
Patryk Malesa
0 FANÓW
Dawid Marchewka
0 FANÓW
Jakub Marchewka
0 FANÓW
Dariusz Mieszkalski
0 FANÓW
Damian Miśkiewicz
0 FANÓW
Kacper Niewczas
0 FANÓW
Patryk Nowak
0 FANÓW
Mateusz Nowak
0 FANÓW
Wojciech Nowak
0 FANÓW
Jakub Nowak
0 FANÓW
Jakub Nowakowski
0 FANÓW
Dawid Radzioch
0 FANÓW
Patryk Rosikoń
0 FANÓW
Dawid Ruszczyński
0 FANÓW
Alan Ruszczyński
0 FANÓW
Dominik Rząsa
0 FANÓW
Arkadiusz Sadowski
0 FANÓW
Melis Shaveddinov
0 FANÓW
Kamil Sienkiewicz
0 FANÓW
Mateusz Sopuch
0 FANÓW
Brajan Szendzielorz
0 FANÓW
Bartłomiej Szydełko
0 FANÓW
Łukasz Ścigaj
0 FANÓW
Mateusz Trybek
0 FANÓW
Mateusz Wajda
0 FANÓW
Grzegorz Wajda
0 FANÓW
Damian Węglarz
0 FANÓW
Artur Wierzbowski
0 FANÓW
Marcin Wróbel
0 FANÓW
Mateusz Wrześniewski
0 FANÓW
Karol Zalewski
0 FANÓW
Mikołaj Zapotoczny
0 FANÓW
Krzysztof Zugaj
0 FANÓW

Zielona Góra: Klasa A Grupa 1 2020/2021

poz. drużyna mecze pkt
1 BŁĘKITNI OŁOBOK 14 42
2 SCHNUG CHOCIULE 14 32
3 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 14 30
4 ZRYW RZECZYCA 14 30
5 MEDYK I CIBÓRZ 14 27
6 VICTORIA SZCZANIEC 14 26
7 ZORZA PORT 2000 MOSTKI 14 26
8 JEDNOŚĆ PODMOKLE 14 22
9 OBRA TRZCIEL 14 19
10 BIZON WILKOWO 14 13
11 SOKÓŁ KALSK 14 11
12 SPARTA NIETKOWICE 14 10
13 DELTA SMARDZEWO 14 10
14 ZJEDNOCZENI LUBRZA 14 6
15 ZENIT ŁUGÓW 14 4
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności