ZAGŁĘBIE II LUBIN | Trzecia liga

Ostatni mecz

07 08/2019 18:00
LZS STAROWICE DOLNE - ZAGŁĘBIE II LUBIN Trzecia liga "Grupa III" Starowice Dolne (Starowice Dolne) szczegóły
idę na mecz ›

ZAGŁĘBIE LUBIN

Najbliższy mecz

25 08/2019 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN Trzecia liga "Grupa III" Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62) szczegóły
idę na mecz ›

ZAGŁĘBIE II LUBIN

Sasa Balić
data urodzenia: 29.01.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Baran
data urodzenia: 27.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Białek
data urodzenia: 11.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Bieszczad
data urodzenia: 11.09.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Bogacz
data urodzenia: 13.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damjan Bohar
data urodzenia: 18.10.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adam Borkowski
data urodzenia: 29.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Chodyna
data urodzenia: 24.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Alan Czerwiński
data urodzenia: 02.02.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Czuban
data urodzenia: 07.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Maciej Dąbrowski
data urodzenia: 20.04.1987
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Daniel Dudziński
data urodzenia: 07.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Forenc
data urodzenia: 17.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Gołębiowski
data urodzenia: 13.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Lubomir Guldan
data urodzenia: 30.01.1983
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Hładun
data urodzenia: 17.09.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Jończy
data urodzenia: 17.05.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Kasprzak
data urodzenia: 21.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kizyma
data urodzenia: 08.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Konopka
data urodzenia: 12.11.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kopacz
data urodzenia: 21.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Kamil Kruk
data urodzenia: 13.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kuchta
data urodzenia: 05.02.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kulik
data urodzenia: 04.07.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kusztal
data urodzenia: 28.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Laskowski
data urodzenia: 04.10.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Lepczyński
data urodzenia: 18.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Mach
data urodzenia: 25.02.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Maciejewski
data urodzenia: 16.03.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Matoga
data urodzenia: 31.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Mazek
data urodzenia: 22.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
3 FANÓW
Patryk Mucha
data urodzenia: 11.09.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Damian Oko
data urodzenia: 22.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Pakulski
data urodzenia: 23.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Poręba
data urodzenia: 13.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rok Sirk
data urodzenia: 10.09.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Slisz
data urodzenia: 29.03.1999
waga/wzrost: 47/ 160
0 FANÓW
Łukasz Soszyński
data urodzenia: 20.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Sypek
data urodzenia: 07.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Szysz
data urodzenia: 01.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Tosik
data urodzenia: 21.05.1987
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Patryk Tuszyński
data urodzenia: 13.12.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Warpas
data urodzenia: 20.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Wierzchowski
data urodzenia: 27.10.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Więcek
data urodzenia: 31.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Witsanko
data urodzenia: 09.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sasa Zivec
data urodzenia: 02.04.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwier Zych
data urodzenia: 28.06.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Zynek
data urodzenia: 14.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Żmijewski
data urodzenia: 16.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Żyra
data urodzenia: 07.04.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga "Grupa III" 2019/2020

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 3 9
2 FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 3 9
3 BTP STAL BRZEG 3 7
4 BTS REKORD 2 6
5 KS ROW 1964 RYBNIK 3 5
6 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 4
7 GÓRNIK II ZABRZE S.S.A. 3 3
8 KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 3 3
9 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3 3
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 3
11 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 3
12 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 2
13 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 3 2
14 LZS STAROWICE DOLNE 3 2
15 PIAST ŻMIGRÓD 3 2
16 MKS KLUCZBORK 2 1
17 MIEDŹ II LEGNICA 3 1
18 RUCH CHORZÓW S.A. 1 -2

Terminarz

01 09/2019 13:30
ZAGŁĘBIE II LUBIN - BTS REKORD Trzecia liga "Grupa III" Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) szczegóły
idę na mecz ›
25 08/2019 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW - ZAGŁĘBIE II LUBIN Trzecia liga "Grupa III" Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62) szczegóły
idę na mecz ›
07 08/2019 18:00
LZS STAROWICE DOLNE 0:0 ZAGŁĘBIE II LUBIN Trzecia liga "Grupa III" Starowice Dolne (Starowice Dolne) szczegóły

Promocje

Koszulka Nike Polska Breathe Football Top Domowa 893891-100

179,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności