Wybrzeże Rewalskie Rewal | Klasa okręgowa

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kamil Anastaziuk
data urodzenia: 06.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Andrzejewski
data urodzenia: 28.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Balkowski
data urodzenia: 20.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Bodnar
data urodzenia: 05.01.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Serhii Bondar
data urodzenia: 05.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksym Bozhenko
data urodzenia: 01.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Erwin Cebulak
data urodzenia: 07.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Domoń
data urodzenia: 15.11.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Domoń
data urodzenia: 13.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Gałysa
data urodzenia: 02.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Girczyc
data urodzenia: 15.08.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Kaliszan
data urodzenia: 10.11.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Kocieniewski
data urodzenia: 17.12.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Kujawski
data urodzenia: 03.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Pankiewicz
data urodzenia: 18.04.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Pawnuk
data urodzenia: 04.07.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Pietrzak
data urodzenia: 18.03.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Salamon
data urodzenia: 28.07.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Strojek
data urodzenia: 24.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Błażej Szczupaczyński
data urodzenia: 26.09.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Szulc
data urodzenia: 25.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sebastian Tokarewicz
data urodzenia: 19.04.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Zaręba
data urodzenia: 01.11.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daniel Zgierski
data urodzenia: 23.08.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Żoła
data urodzenia: 30.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa okręgowa 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 SKRA DROBIN 10 24
2 AMATOR MASZEWO 10 22
3 ŚWIT STAROŹREBY 10 21
4 DELTA SŁUPNO 10 17
5 ZRYW BIELSK 10 16
6 STOCZNIOWIEC PŁOCK 10 16
7 ORZEŁ GOLESZYN 10 14
8 UNIA IŁÓW 10 11
9 BŁYSKAWICA LUCIEŃ 10 11
10 UNIA CZERMNO 10 10
11 START PROBOSZCZEWICE 10 9
12 POGOŃ SŁUPIA 10 9
13 SKRWA ŁUKOMIE 10 9
14 STEGNY WYSZOGRÓD 10 8
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży