WILKOWIANKA WILKÓW | Klasa A

WILKOWIANKA WILKÓW

WILKOWIANKA WILKÓW

Bartłomiej Bielak
data urodzenia: 23.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Chodacz
data urodzenia: 02.09.1985
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Dubiel
data urodzenia: 24.06.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Głowacki
data urodzenia: 06.07.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Konefał
data urodzenia: 19.11.1984
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Kuca
data urodzenia: 28.11.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jan Łabaj
data urodzenia: 14.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Łukawski
data urodzenia: 16.07.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marek Łukawski
data urodzenia: 14.06.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Maciejski
data urodzenia: 05.01.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Maciejski
data urodzenia: 04.09.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcel Musiał
data urodzenia: 09.12.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Nowicki
data urodzenia: 22.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Obolewicz
data urodzenia: 15.04.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Ostapiuk
data urodzenia: 16.10.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Parański
data urodzenia: 08.07.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Piotrowski
data urodzenia: 18.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Rzepka
data urodzenia: 25.01.1976
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartłomiej Skrzypczak
data urodzenia: 21.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Skrzypczyk
data urodzenia: 26.06.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Stachowski
data urodzenia: 11.10.1978
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Stafisz
data urodzenia: 12.05.1980
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Sulima
data urodzenia: 07.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Termyna
data urodzenia: 14.01.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Woch
data urodzenia: 23.04.1986
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Zamirski
data urodzenia: 31.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sławomir Żaczkowski
data urodzenia: 17.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Płock: Klasa A 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 BZURA CHODAKÓW 4 10
2 BŁĘKITNI GĄBIN 4 10
3 WICHER CIESZEWO 4 9
4 ULKS CIÓŁKOWO 4 6
5 GKS GÓRA 4 6
6 SPÓJNIA MAŁA WIEŚ 4 6
7 MAZOWIA SŁUBICE 4 6
8 ZORZA SZCZAWIN K. 4 6
9 WISŁA GŁÓWINA SOBOWO 4 4
10 POLONIA RADZANOWO 4 3
11 SZOPEN SANNIKI 4 3
12 WISŁA NOWY DUNINÓW 4 1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży