Wda/Strażąk Przechowo | Trzecia liga kobiet

Wda Świecie

Wda/Strażąk Przechowo

Marta Araśniewicz
data urodzenia: 21.05.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Cywińska
data urodzenia: 10.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marta Czubkowska
data urodzenia: 28.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Dembińska
data urodzenia: 19.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Weronika Gackowska
data urodzenia: 12.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Głowinkowska
data urodzenia: 10.05.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maxima Graczykowska
data urodzenia: 13.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksandra Kałdowska
data urodzenia: 26.03.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwia Konieczna
data urodzenia: 05.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jagoda Kurzyńska
data urodzenia: 25.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Martyna Kwaśniewska
data urodzenia: 19.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daria Lica
data urodzenia: 20.03.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Natalia Łabodzińska
data urodzenia: 21.10.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcelina Mikołajczyk
data urodzenia: 08.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Milena Modrzejewska
data urodzenia: 10.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oliwia Rogalska
data urodzenia: 21.10.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Klaudia Siuda
data urodzenia: 15.09.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Barbara Siuda
data urodzenia: 08.06.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sandra Siuda
data urodzenia: 04.07.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Katarzyna Szeliga
data urodzenia: 03.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Emilia Ściwiarska
data urodzenia: 01.07.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sandra Świerczyńska
data urodzenia: 24.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Julia Wieprzowska
data urodzenia: 19.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Katarzyna Wiśniewska
data urodzenia: 01.01.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Daria Zawiszewska
data urodzenia: 10.04.2001
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Trzecia liga kobiet 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 KS ZAMŁYNIE RADOM 9 25
2 FK JANTAR OSTROŁEKA 9 22
3 UKS MAZOVIA GRODZISK MAZOWIECKI 9 21
4 KS KRÓLEWSCY PŁOCK 8 18
5 MUKS PRAGA II WARSZAWA 8 12
6 WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA 9 10
7 DAF PŁOŃSK 9 9
8 KS OSTROVIA OSTRÓW MAZ. 9 7
9 GKS ORLĘTA BABOSZEWO 9 6
10 MLKS ŻBIK NASIELSK 9 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży