WARTA POZNAŃ SA | Pierwsza liga

Ostatni mecz

WARTA POZNAŃ SA

WARTA POZNAŃ SA

Krzysztof Biegański
data urodzenia: 21.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Bodzioch
data urodzenia: 04.06.1990
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
O
Adrian Cierpka
data urodzenia: 06.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Tomasz Dejewski
data urodzenia: 22.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Fadecki
data urodzenia: 17.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
2 FANÓW
Michał Grobelny
data urodzenia: 26.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Jakóbowski
data urodzenia: 08.09.1992
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Robert Janicki
data urodzenia: 07.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Jasiński
data urodzenia: 09.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kalupa
data urodzenia: 16.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kieliba
data urodzenia: 01.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kiełb
data urodzenia: 15.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Laskowski
data urodzenia: 16.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Laskowski
data urodzenia: 17.12.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adrian Lis
data urodzenia: 28.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Marciniak
data urodzenia: 18.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Sergiy Napolov
data urodzenia: 27.01.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Piceluk
data urodzenia: 24.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Sobol
data urodzenia: 25.06.2000
waga/wzrost: 46/ 161
1 FANÓW
Łukasz Spławski
data urodzenia: 15.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kajetan Szmyt
data urodzenia: 29.05.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Grzegorz Szymusik
data urodzenia: 04.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Jan Wojnowski
data urodzenia: 14.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mateusz Wypych
data urodzenia: 10.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Niklas Zulciak
data urodzenia: 03.02.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Żebrakowski
data urodzenia: 07.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Pierwsza liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 34 70
2 ŁKS ŁÓDŹ 34 69
3 STAL MIELEC 34 64
4 SANDECJA NOWY SĄCZ 34 55
5 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 34 48
6 TS PODBESKIDZIE S.A. 34 48
7 TYSKI SPORT S.A. 34 47
8 BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 34 46
9 PUSZCZA NIEPOŁOMICE 34 44
10 CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 34 42
11 STOMIL OLSZTYN SA 34 40
12 OKS ODRA OPOLE 34 40
13 WARTA POZNAŃ SA 34 39
14 CHROBRY GŁOGÓW 34 39
15 WIGRY SUWAŁKI 34 37
16 BYTOVIA BYTÓW 34 37
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 34 37
18 GARBARNIA KRAKÓW 34 21
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności