WARTA POZNAŃ SA | CLJ U-19

Ostatni mecz

12 08/2017 12:00
WARTA POZNAŃ SA - OKS ODRA OPOLE CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) szczegóły
idę na mecz ›

WARTA POZNAŃ SA

Najbliższy mecz

23 09/2017 12:00
WARTA POZNAŃ SA - ŚLĄSK WROCŁAW CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) szczegóły
idę na mecz ›

WARTA POZNAŃ SA

Sebastian Adamski
data urodzenia: 14.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
B
Jakub Apolinarski
data urodzenia: 04.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Ceglewski
data urodzenia: 13.09.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Chraplak
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Dojcz
data urodzenia: 26.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Damian Fabiś
data urodzenia: 05.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Fiborek
data urodzenia: 03.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Juskowiak
data urodzenia: 30.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Krawczyk
data urodzenia: 20.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleks Ławniczak
data urodzenia: 05.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Mikołajczak
data urodzenia: 06.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Nowak
data urodzenia: 15.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Juliusz Nowak
data urodzenia: 14.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Piekarski
data urodzenia: 10.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szczęsny
data urodzenia: 02.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Szwak
data urodzenia: 14.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Włodarczyk
data urodzenia: 27.02.2000
waga/wzrost: 41/ 157
0 FANÓW
Beniamin Wrembel
data urodzenia: 28.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wujec
data urodzenia: 06.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Wysocki
data urodzenia: 03.03.2000
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Dawid Zając
data urodzenia: 27.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Zieliński
data urodzenia: 28.11.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 POGOŃ SZCZECIN 7 19
2 ŚLĄSK WROCŁAW 7 18
3 LECH POZNAŃ 7 14
4 ARKA GDYNIA SSA 7 14
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 7 13
6 ZAGŁĘBIE LUBIN 7 12
7 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 7 11
8 WARTA POZNAŃ SA 7 10
9 LECHIA GDAŃSK 7 10
10 MIEDŹ LEGNICA 7 8
11 SALOS SZCZECIN 7 7
12 OKS ODRA OPOLE 7 6
13 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 7 6
14 WARTA GORZÓW 7 3
15 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 7 2
16 GKS PIAST S.A. GLIWICE 7 2

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica

Terminarz

01 10/2017 15:00
ZAGŁĘBIE LUBIN - WARTA POZNAŃ SA CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98) szczegóły
idę na mecz ›
23 09/2017 12:00
WARTA POZNAŃ SA - ŚLĄSK WROCŁAW CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) szczegóły
idę na mecz ›
12 08/2017 12:00
WARTA POZNAŃ SA 0:0 OKS ODRA OPOLE CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" Stadion Warta Poznań (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12) szczegóły

Promocje

Szalik Polska "Łączy nas piłka"

29,99 zł
KUP TERAZ
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży