WARTA POZNAŃ SA | Druga liga

WARTA POZNAŃ SA

WARTA POZNAŃ SA

Krzysztof Biegański
data urodzenia: 21.06.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Brzostowski
data urodzenia: 14.12.1996
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Chopcia
data urodzenia: 17.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Cierpka
data urodzenia: 06.01.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
P
Tomasz Dejewski
data urodzenia: 22.04.1995
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Dojcz
data urodzenia: 26.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nikodem Fiedosewicz
data urodzenia: 30.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Grobelny
data urodzenia: 26.11.1989
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Robert Janicki
data urodzenia: 07.06.1997
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Radosław Jasiński
data urodzenia: 09.04.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kalupa
data urodzenia: 16.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kieliba
data urodzenia: 01.08.1990
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Kiełb
data urodzenia: 15.07.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Przemysław Kita
data urodzenia: 19.10.1993
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Laskowski
data urodzenia: 16.03.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Tomasz Laskowski
data urodzenia: 17.12.1984
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Adrian Lis
data urodzenia: 28.05.1992
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Artur Marciniak
data urodzenia: 18.08.1987
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Onsorge
data urodzenia: 13.04.1994
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Paweł Piceluk
data urodzenia: 24.03.1988
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Przybyła
data urodzenia: 01.07.1994
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Łukasz Spławski
data urodzenia: 15.06.1991
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Szynka
data urodzenia: 20.01.1997
waga/wzrost: bd/ bd
1 FANÓW
Mateusz Wypych
data urodzenia: 10.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

Druga liga 2018/2019

poz. drużyna mecze pkt
1 GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. 4 10
2 SIARKA TARNOBRZEG 4 9
3 STAL STALOWA WOLA 4 9
4 OLIMPIA GRUDZIĄDZ 4 9
5 GRYF WEJHEROWO WKS 4 8
6 WIDZEW ŁÓDŹ SA 4 7
7 RADOMIAK SP. Z O.O. 4 7
8 ELANA TORUŃ 4 7
9 BŁĘKITNI STARGARD 4 7
10 GKS BEŁCHATÓW SA 4 6
11 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 4 4
12 KS ROW 1964 RYBNIK 4 3
13 RUCH CHORZÓW S.A. 4 3
14 ZKS OLIMPIA ELBLĄG 4 3
15 KS ROZWÓJ KATOWICE 4 3
16 MKP POGOŃ SIEDLCE 4 2
17 RESOVIA RZESZÓW 4 1
18 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 4 0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży