WARTA POZNAŃ SA | CLJ U-19

WARTA POZNAŃ SA

WARTA POZNAŃ SA

Jakub Apolinarski
data urodzenia: 04.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Bienert
data urodzenia: 31.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Adrian Chopcia
data urodzenia: 17.02.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jacek Chraplak
data urodzenia: 04.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wojciech Dojcz
data urodzenia: 26.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Fiborek
data urodzenia: 03.12.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Nikodem Fiedosewicz
data urodzenia: 30.05.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Goncerzewicz
data urodzenia: 25.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Jandy
data urodzenia: 05.10.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Juskowiak
data urodzenia: 30.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Kalak
data urodzenia: 19.01.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Kalupa
data urodzenia: 16.06.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Kieliba
data urodzenia: 29.11.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Oskar Kozłowski
data urodzenia: 27.03.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Krawczyk
data urodzenia: 20.09.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleks Ławniczak
data urodzenia: 05.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Aleksander Nowaczek
data urodzenia: 19.04.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Michał Nowak
data urodzenia: 15.05.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Pawlak
data urodzenia: 18.05.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Smoła
data urodzenia: 24.08.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Szymon Szczęsny
data urodzenia: 02.07.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maksymilian Szwak
data urodzenia: 14.01.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Mikołaj Szymocha
data urodzenia: 09.06.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Witold Walkowiak
data urodzenia: 29.09.1998
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Rafał Włodarczyk
data urodzenia: 27.02.2000
waga/wzrost: 41/ 157
0 FANÓW
Jan Wojnowski
data urodzenia: 14.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Piotr Wujec
data urodzenia: 06.02.2000
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Zmyślony
data urodzenia: 28.02.1999
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

CLJ U-19 "Grupa Zachodnia" 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 ŚLĄSK WROCŁAW 17 44
2 POGOŃ SZCZECIN 17 37
3 LECH POZNAŃ 17 35
4 ZAGŁĘBIE LUBIN 17 34
5 TS PODBESKIDZIE S.A. 17 30
6 ARKA GDYNIA SSA 17 29
7 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 17 27
8 LECHIA GDAŃSK 17 27
9 WARTA POZNAŃ SA 17 24
10 MIEDŹ LEGNICA 17 17
11 OKS ODRA OPOLE 17 14
12 CHROBRY GŁOGÓW S.A. 17 14
13 GKS PIAST S.A. GLIWICE 17 13
14 SALOS SZCZECIN 17 13
15 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17 13
16 WARTA GORZÓW 17 8

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży