Warmia Grajewo | C1 Trampkarz

Warmia Grajewo

Warmia Grajewo

Oliwer Barycki
data urodzenia: 05.04.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dariusz Bieńkowski
data urodzenia: 17.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Filip Chmielewski
data urodzenia: 10.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Drozdowski
data urodzenia: 17.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Igor Duchnowski
data urodzenia: 06.07.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Marcin Gawryluk
data urodzenia: 21.12.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Górski
data urodzenia: 23.02.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Jakub Gosiewski
data urodzenia: 21.07.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Grabowski
data urodzenia: 12.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Gutowski
data urodzenia: 11.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Paweł Gwiazdowski
data urodzenia: 02.02.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Krzysztof Kindeusz
data urodzenia: 03.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Eryk Klonowski
data urodzenia: 17.09.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dominik Kukilński
data urodzenia: 14.01.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Karol Maciorowski
data urodzenia: 02.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Arkadiusz Mazurek
data urodzenia: 30.07.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Bartosz Mazurek
data urodzenia: 03.01.2007
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kamil Modzelewski
data urodzenia: 20.08.2002
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Niebrzydowski
data urodzenia: 10.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Konrad Organek
data urodzenia: 21.10.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Piaszczyński
data urodzenia: 15.07.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Hubert Płochocki
data urodzenia: 05.03.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Dawid Popowski
data urodzenia: 16.07.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Kacper Śleszyński
data urodzenia: 02.09.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Wiktor Wencek
data urodzenia: 11.06.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Patryk Wiśniewski
data urodzenia: 20.02.2003
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW
Maciej Zyskowski
data urodzenia: 14.02.2004
waga/wzrost: bd/ bd
0 FANÓW

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 2017/2018

poz. drużyna mecze pkt
1 LECH II POZNAŃ 14 39
2 GÓRNIK KONIN 14 33
3 SKP-SSP CIENIN ZABORNY SŁUPCA 14 26
4 VICTORIA WRZEŚNIA 14 23
5 OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. 14 21
6 OLIMPIA KOŁO 14 9
7 ASTRA KROTOSZYN 14 8
8 CENTRA 1946 OSTRÓW WLKP. 14 6

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży